OKORNILOV IT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 12 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- OKORNILOV IT S.R.L.
- CUI
- 49268325
- Nr. înmatriculare
- J2023023767400
- EUID
- ROONRC.J2023023767400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- MIERCANI, nr. 59, et. POD, ap. POD LOT 1, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12921
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- KORNILOV OLEKSANDR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.947 din 2.585 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6210, municipiul București, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 88.943 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 44%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 120.918 lei | 93.949 lei | — | 122.045 lei | 28.658 lei | 94.289 lei |
| 2024 | 215.443 lei | 169.635 lei | 1 | 195.758 lei | 26.131 lei | 169.627 lei |
| 2023 | — | -208 lei | — | 328 lei | 336 lei | -8 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.918 lei
- Venituri totale
- 121.113 lei
- Cheltuieli totale
- 12.462 lei
- Profit brut
- 108.651 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.217 lei
- Active circulante
- 119.828 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 90.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.828 lei
- Datorii
- 28.658 lei
- Capitaluri
- 94.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.443 lei
- Venituri totale
- 215.443 lei
- Cheltuieli totale
- 39.345 lei
- Profit brut
- 176.098 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 169.635 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.017 lei
- Active circulante
- 189.741 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 162.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.741 lei
- Datorii
- 26.131 lei
- Capitaluri
- 169.627 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 208 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 208 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 208 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 336 lei
- Capitaluri
- -8 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului