OHI OHI CONSTANTA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, înmatriculată la 2 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- OHI OHI CONSTANTA S.R.L.
- CUI
- 45731817
- Nr. înmatriculare
- J13/689/2022
- EUID
- ROONRC.J13/689/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- D25, nr. 2, et. P, ap. 7, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Localitate
- Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Cod poștal
- 905700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU ALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 36 din 54 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7721, județul Constanța, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 16.465 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.960 lei | 56.978 lei | 1 | 90.805 lei | 6.425 lei | 84.380 lei |
| 2024 | 140.710 lei | 109.644 lei | 1 | 119.414 lei | 5.012 lei | 114.402 lei |
| 2023 | 185.304 lei | 148.353 lei | 1 | 159.663 lei | 154.905 lei | 4.758 lei |
| 2022 | 173.550 lei | 119.042 lei | 1 | 119.868 lei | 626 lei | 119.242 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 135.960 lei
- Venituri totale
- 135.960 lei
- Cheltuieli totale
- 74.903 lei
- Profit brut
- 61.057 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.978 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 90.805 lei
- Stocuri
- 6 lei
- Creanțe
- 9.222 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.577 lei
- Datorii
- 6.425 lei
- Capitaluri
- 84.380 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 140.710 lei
- Venituri totale
- 140.710 lei
- Cheltuieli totale
- 26.845 lei
- Profit brut
- 113.865 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 119.414 lei
- Stocuri
- 6 lei
- Creanțe
- 77.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.886 lei
- Datorii
- 5.012 lei
- Capitaluri
- 114.402 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.304 lei
- Venituri totale
- 185.304 lei
- Cheltuieli totale
- 35.692 lei
- Profit brut
- 149.612 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 148.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 159.663 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 66.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 92.976 lei
- Datorii
- 154.905 lei
- Capitaluri
- 4.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.550 lei
- Venituri totale
- 173.550 lei
- Cheltuieli totale
- 49.891 lei
- Profit brut
- 123.659 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.042 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 119.868 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 119.868 lei
- Datorii
- 626 lei
- Capitaluri
- 119.242 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5222 · Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului