NYKOS ACTUAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 2 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- NYKOS ACTUAL SRL
- CUI
- 38297660
- Nr. înmatriculare
- J2017003324130
- EUID
- ROONRC.J2017003324130
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- POPORULUI, nr. 1, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VERICEANU ADELA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 60 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6492, județul Constanța, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 19.464 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.303 lei | 6.270 lei | 1 | 69.983 lei | 64.216 lei | 5.767 lei |
| 2024 | 60.288 lei | -743 lei | 1 | 52.716 lei | 53.219 lei | -503 lei |
| 2023 | 80.224 lei | 20.833 lei | 1 | 70.090 lei | 49.057 lei | 21.033 lei |
| 2022 | 61.907 lei | 14.247 lei | 1 | 86.204 lei | 79.365 lei | 6.839 lei |
| 2021 | 43.939 lei | 3.095 lei | 1 | 41.341 lei | 48.748 lei | -7.407 lei |
| 2020 | 34.081 lei | -3.943 lei | 1 | 41.518 lei | 52.021 lei | -10.503 lei |
| 2019 | 38.394 lei | -3.452 lei | 1 | 27.352 lei | 33.912 lei | -6.560 lei |
| 2018 | 15.812 lei | 3.393 lei | — | 34.250 lei | 37.358 lei | -3.108 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.303 lei
- Venituri totale
- 69.303 lei
- Cheltuieli totale
- 62.375 lei
- Profit brut
- 6.928 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.270 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 69.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 68.690 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.293 lei
- Datorii
- 64.216 lei
- Capitaluri
- 5.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.288 lei
- Venituri totale
- 60.288 lei
- Cheltuieli totale
- 60.428 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 140 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 743 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.716 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52.661 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55 lei
- Datorii
- 53.219 lei
- Capitaluri
- -503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.224 lei
- Venituri totale
- 80.224 lei
- Cheltuieli totale
- 58.692 lei
- Profit brut
- 21.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.833 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 70.090 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 62.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.070 lei
- Datorii
- 49.057 lei
- Capitaluri
- 21.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.907 lei
- Venituri totale
- 61.907 lei
- Cheltuieli totale
- 47.053 lei
- Profit brut
- 14.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.247 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.204 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 83.090 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.114 lei
- Datorii
- 79.365 lei
- Capitaluri
- 6.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.939 lei
- Venituri totale
- 43.939 lei
- Cheltuieli totale
- 40.404 lei
- Profit brut
- 3.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.095 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.341 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.490 lei
- Casa și conturi la bănci
- 851 lei
- Datorii
- 48.748 lei
- Capitaluri
- -7.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.081 lei
- Venituri totale
- 34.081 lei
- Cheltuieli totale
- 37.697 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.616 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.943 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.518 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.310 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208 lei
- Datorii
- 52.021 lei
- Capitaluri
- -10.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.394 lei
- Venituri totale
- 38.394 lei
- Cheltuieli totale
- 41.461 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.067 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.452 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.352 lei
- Stocuri
- 1.833 lei
- Creanțe
- 25.410 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109 lei
- Datorii
- 33.912 lei
- Capitaluri
- -6.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.812 lei
- Venituri totale
- 15.812 lei
- Cheltuieli totale
- 11.993 lei
- Profit brut
- 3.819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.393 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.320 lei
- Datorii
- 37.358 lei
- Capitaluri
- -3.108 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 6492 · Alte activități de creditare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului