NXS MARKET SOLUTIONS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 10 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- NXS MARKET SOLUTIONS SRL
- CUI
- 37924213
- Nr. înmatriculare
- J8/1984/2017
- EUID
- ROONRC.J8/1984/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 62, Birou nr.2, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500019
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 11 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU MIHAI GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 66.135 lei | 15.657 lei | — | 133.804 lei | 113.098 lei | 20.706 lei |
| 2019 | 360.235 lei | 68.444 lei | 0 | 257.809 lei | 102.760 lei | 155.049 lei |
| 2018 | 151.258 lei | 102.153 lei | — | 135.475 lei | 22.870 lei | 112.605 lei |
| 2017 | 12.089 lei | 10.252 lei | — | 12.195 lei | 1.743 lei | 10.452 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.135 lei
- Venituri totale
- 66.135 lei
- Cheltuieli totale
- 48.553 lei
- Profit brut
- 17.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.657 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 133.804 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 133.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 332 lei
- Datorii
- 113.098 lei
- Capitaluri
- 20.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 360.235 lei
- Venituri totale
- 362.823 lei
- Cheltuieli totale
- 283.269 lei
- Profit brut
- 79.554 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.444 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.850 lei
- Active circulante
- 255.959 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 221.083 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.876 lei
- Datorii
- 102.760 lei
- Capitaluri
- 155.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.258 lei
- Venituri totale
- 151.297 lei
- Cheltuieli totale
- 44.607 lei
- Profit brut
- 106.690 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.153 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.700 lei
- Active circulante
- 131.775 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.752 lei
- Datorii
- 22.870 lei
- Capitaluri
- 112.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.089 lei
- Venituri totale
- 12.089 lei
- Cheltuieli totale
- 1.474 lei
- Profit brut
- 10.615 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.252 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.195 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.590 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.605 lei
- Datorii
- 1.743 lei
- Capitaluri
- 10.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului