NUTRISTAR FOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 11 februarie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- NUTRISTAR FOOD S.R.L.
- CUI
- 32771550
- Nr. înmatriculare
- J12/408/2014
- EUID
- ROONRC.J12/408/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 februarie 2014
Sediu social
- Adresă
- 21 DECEMBRIE 1989, nr. 133, bl. M2, sc. 1, ap. 15, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Contact
- Telefon
- 0740 159 354
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.02.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAVRILAȘ LAURA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 147 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Cluj, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 18.934 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 128%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263.245 lei | 185.337 lei | 1 | 444.446 lei | 258.933 lei | 185.577 lei |
| 2024 | 115.712 lei | 88.965 lei | 1 | 181.697 lei | 6.109 lei | 175.588 lei |
| 2023 | 85.757 lei | 63.702 lei | — | 154.782 lei | 23.659 lei | 131.123 lei |
| 2022 | 83.413 lei | 80.207 lei | — | 105.993 lei | 39.017 lei | 67.421 lei |
| 2021 | 64.990 lei | 58.981 lei | — | 64.286 lei | 77.171 lei | -12.785 lei |
| 2020 | 28.964 lei | 26.708 lei | — | 34.235 lei | 106.002 lei | -71.767 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2018 | — | -5.869 lei | — | 18.812 lei | 104.728 lei | -107.515 lei |
| 2017 | 4.385 lei | -46.098 lei | 1 | 22.017 lei | 102.062 lei | -101.644 lei |
| 2016 | 2.247 lei | -34.922 lei | 2 | 38.388 lei | 93.936 lei | -55.548 lei |
| 2015 | 47.715 lei | -7.871 lei | 2 | 49.718 lei | 70.344 lei | -20.626 lei |
| 2014 | 450 lei | -12.956 lei | — | 67.503 lei | 37.488 lei | -12.756 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 263.245 lei
- Venituri totale
- 270.554 lei
- Cheltuieli totale
- 78.082 lei
- Profit brut
- 192.472 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 185.337 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 444.446 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 96.463 lei
- Casa și conturi la bănci
- 347.983 lei
- Datorii
- 258.933 lei
- Capitaluri
- 185.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.712 lei
- Venituri totale
- 119.270 lei
- Cheltuieli totale
- 13.750 lei
- Profit brut
- 105.520 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 181.697 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.032 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.665 lei
- Datorii
- 6.109 lei
- Capitaluri
- 175.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85.757 lei
- Venituri totale
- 85.757 lei
- Cheltuieli totale
- 9.914 lei
- Profit brut
- 75.843 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.702 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 154.782 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.681 lei
- Datorii
- 23.659 lei
- Capitaluri
- 131.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului