NURSING MANAGEMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 4 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- NURSING MANAGEMENT SRL
- CUI
- 34447748
- Nr. înmatriculare
- J12/1304/2015
- EUID
- ROONRC.J12/1304/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- HAIDUCULUI, nr. 26, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400040
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CICEO MIRCEA-OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 147 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Cluj, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 9.325 din 42.640 în tot județul, și locul 5.169 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 746.086 lei | -21.851 lei | 4 | 2.846.170 lei | 2.293.955 lei | 552.821 lei |
| 2024 | 834.122 lei | 66.337 lei | 7 | 3.013.717 lei | 2.503.037 lei | 511.025 lei |
| 2023 | 823.351 lei | 376.774 lei | 3 | 2.942.637 lei | 2.481.382 lei | 461.538 lei |
| 2022 | 375.122 lei | 252.983 lei | 1 | 338.423 lei | 76.806 lei | 261.914 lei |
| 2021 | 231.812 lei | 96.894 lei | 2 | 280.919 lei | 12.077 lei | 268.930 lei |
| 2020 | 111.533 lei | -2.626 lei | 2 | 323.679 lei | 25.397 lei | 298.351 lei |
| 2019 | 65.880 lei | -14.688 lei | 2 | 307.025 lei | 6.115 lei | 300.978 lei |
| 2018 | 273.487 lei | 201.930 lei | 2 | 320.462 lei | 4.797 lei | 315.665 lei |
| 2017 | 191.266 lei | 113.295 lei | 3 | 127.951 lei | 14.216 lei | 113.735 lei |
| 2016 | 209.554 lei | 135.540 lei | 4 | 146.830 lei | 11.049 lei | 135.781 lei |
| 2015 | 182.885 lei | 146.125 lei | 4 | 155.606 lei | 9.281 lei | 146.325 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 746.086 lei
- Venituri totale
- 746.124 lei
- Cheltuieli totale
- 748.949 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.825 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.851 lei
- Active imobilizate
- 2.114.662 lei
- Active circulante
- 731.508 lei
- Stocuri
- 111.582 lei
- Creanțe
- 555.071 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.855 lei
- Datorii
- 2.293.955 lei
- Capitaluri
- 552.821 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 834.122 lei
- Venituri totale
- 834.123 lei
- Cheltuieli totale
- 746.516 lei
- Profit brut
- 87.607 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.337 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.097.785 lei
- Active circulante
- 915.932 lei
- Stocuri
- 108.466 lei
- Creanțe
- 772.269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.197 lei
- Datorii
- 2.503.037 lei
- Capitaluri
- 511.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 823.351 lei
- Venituri totale
- 1.348.429 lei
- Cheltuieli totale
- 964.762 lei
- Profit brut
- 383.667 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 376.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.196.175 lei
- Active circulante
- 746.462 lei
- Stocuri
- 109.638 lei
- Creanțe
- 614.433 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.391 lei
- Datorii
- 2.481.382 lei
- Capitaluri
- 461.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 375.122 lei
- Venituri totale
- 375.122 lei
- Cheltuieli totale
- 118.463 lei
- Profit brut
- 256.659 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 252.983 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 298.986 lei
- Active circulante
- 39.437 lei
- Stocuri
- 2.272 lei
- Creanțe
- 28.082 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.083 lei
- Datorii
- 76.806 lei
- Capitaluri
- 261.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.812 lei
- Venituri totale
- 231.812 lei
- Cheltuieli totale
- 133.446 lei
- Profit brut
- 98.366 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.894 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 173.006 lei
- Active circulante
- 107.913 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.710 lei
- Datorii
- 12.077 lei
- Capitaluri
- 268.930 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.533 lei
- Venituri totale
- 111.533 lei
- Cheltuieli totale
- 113.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.651 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.626 lei
- Active imobilizate
- 234.208 lei
- Active circulante
- 89.471 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.236 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.235 lei
- Datorii
- 25.397 lei
- Capitaluri
- 298.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.880 lei
- Venituri totale
- 65.880 lei
- Cheltuieli totale
- 79.918 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.038 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.688 lei
- Active imobilizate
- 27.056 lei
- Active circulante
- 279.969 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.907 lei
- Casa și conturi la bănci
- 261.062 lei
- Datorii
- 6.115 lei
- Capitaluri
- 300.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 273.487 lei
- Venituri totale
- 273.487 lei
- Cheltuieli totale
- 68.822 lei
- Profit brut
- 204.665 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 201.930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 320.462 lei
- Stocuri
- 200 lei
- Creanțe
- 18.788 lei
- Casa și conturi la bănci
- 301.474 lei
- Datorii
- 4.797 lei
- Capitaluri
- 315.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 191.266 lei
- Venituri totale
- 191.266 lei
- Cheltuieli totale
- 76.058 lei
- Profit brut
- 115.208 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 113.295 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 127.951 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.388 lei
- Casa și conturi la bănci
- 125.563 lei
- Datorii
- 14.216 lei
- Capitaluri
- 113.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 209.554 lei
- Venituri totale
- 209.554 lei
- Cheltuieli totale
- 71.919 lei
- Profit brut
- 137.635 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 146.830 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 146.830 lei
- Datorii
- 11.049 lei
- Capitaluri
- 135.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.885 lei
- Venituri totale
- 182.885 lei
- Cheltuieli totale
- 31.224 lei
- Profit brut
- 151.661 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 146.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 155.606 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 153.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.386 lei
- Datorii
- 9.281 lei
- Capitaluri
- 146.325 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului