NT AGENCY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Petroșani, înmatriculată la 22 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NT AGENCY S.R.L.
- CUI
- 46343856
- Nr. înmatriculare
- J2022000972200
- EUID
- ROONRC.J2022000972200
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, bl. 18, sc. 2, ap. 24, Municipiul Petroșani, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Petroșani, Hunedoara
Contact
- Telefon
- 0730 004 032
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TAȘCĂ NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 88 din 114 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Hunedoara, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 8.275 din 10.481 în tot județul, și locul 3.772 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.975 lei | -13.746 lei | 1 | 157.847 lei | 59.967 lei | -32.255 lei |
| 2024 | 70.361 lei | -7.373 lei | 2 | 214.548 lei | 65.496 lei | -17.662 lei |
| 2023 | 121.685 lei | -15.301 lei | 3 | 206.828 lei | 14.688 lei | -11.153 lei |
| 2022 | 35.264 lei | 3.948 lei | 3 | 258.051 lei | 9.790 lei | 4.148 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.975 lei
- Venituri totale
- 72.555 lei
- Cheltuieli totale
- 85.341 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.786 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.746 lei
- Active imobilizate
- 155.502 lei
- Active circulante
- 2.345 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.345 lei
- Datorii
- 59.967 lei
- Capitaluri
- -32.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.361 lei
- Venituri totale
- 106.941 lei
- Cheltuieli totale
- 113.674 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.733 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.373 lei
- Active imobilizate
- 206.001 lei
- Active circulante
- 8.547 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.547 lei
- Datorii
- 65.496 lei
- Capitaluri
- -17.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.685 lei
- Venituri totale
- 159.270 lei
- Cheltuieli totale
- 172.978 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.708 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.301 lei
- Active imobilizate
- 136.917 lei
- Active circulante
- 69.911 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.211 lei
- Datorii
- 14.688 lei
- Capitaluri
- -11.153 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 29 de cumpărături directe, de la 6 autorități contractante (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 67 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MUNICIPIUL VULCAN5 atribuiri · cel mult 22 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA VATA DE JOS2 atribuiri · cel mult 17 mii lei
- MUNICIPIUL PETROSANI7 atribuiri · cel mult 15 mii lei
- ORASUL PETRILA11 atribuiri · cel mult 7 mii lei
- Municipiul Lupenio atribuire · cel mult 4 mii lei
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA HUNEDOARA3 atribuiri · cel mult 1.100 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Publicare comunicat de presa
600 lei · ORASUL PETRILA · CPV 22462000-6 Materiale publicitare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de promovare online - pentru evenimentul "Nedeia si Hramul Schitului din Poiana Muierii"
400 lei · ORASUL PETRILA · CPV 22462000-6 Materiale publicitare (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Servicii de consiliere părinți
10.000 lei · SCOALA GIMNAZIALA VATA DE JOS · CPV 85312300-2 Servicii de orientare si de consultanta profesionala (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE DE INTERES PUBLIC
5.000 lei · MUNICIPIUL VULCAN · CPV 79341000-6 Servicii de publicitate (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de promovare online
500 lei · ORASUL PETRILA · CPV 22462000-6 Materiale publicitare (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Hunedoara →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 24 august 2022 și 19 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 1330 · Finisarea materialelor textile (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului