NOVUM CLINIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 7 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- NOVUM CLINIC S.R.L.
- CUI
- 40590784
- Nr. înmatriculare
- J2019000836351
- EUID
- ROONRC.J2019000836351
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- BOGDĂNEȘTILOR, nr. 43, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300402
Contact
- Telefon
- 0757 259 586
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MISICI ANA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 693 din 743 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Timiș, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 27.606 din 31.251 în tot județul, și locul 10.356 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.350 lei | -53.178 lei | 1 | 7.286 lei | 53.521 lei | -46.188 lei |
| 2024 | 17.550 lei | -8.149 lei | — | 9.304 lei | 4.162 lei | 6.990 lei |
| 2023 | 20.822 lei | 11.315 lei | 1 | 16.959 lei | 1.820 lei | 15.139 lei |
| 2022 | 18.149 lei | 13.694 lei | — | 13.832 lei | 590 lei | 13.935 lei |
| 2021 | 14.793 lei | 12.145 lei | — | 12.658 lei | 828 lei | 11.830 lei |
| 2020 | 15.369 lei | 13.912 lei | — | 14.318 lei | 761 lei | 13.557 lei |
| 2019 | — | -555 lei | — | 180 lei | 535 lei | -355 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.350 lei
- Venituri totale
- 17.350 lei
- Cheltuieli totale
- 70.006 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.656 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 53.178 lei
- Active imobilizate
- 5.922 lei
- Active circulante
- 1.364 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.064 lei
- Datorii
- 53.521 lei
- Capitaluri
- -46.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.550 lei
- Venituri totale
- 17.550 lei
- Cheltuieli totale
- 25.699 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.149 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.149 lei
- Active imobilizate
- 7.040 lei
- Active circulante
- 2.264 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.224 lei
- Datorii
- 4.162 lei
- Capitaluri
- 6.990 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.822 lei
- Venituri totale
- 20.822 lei
- Cheltuieli totale
- 7.725 lei
- Profit brut
- 13.097 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.077 lei
- Active circulante
- 8.882 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.914 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.968 lei
- Datorii
- 1.820 lei
- Capitaluri
- 15.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8695 · Activități de fizioterapie (CAEN Rev.3)
- 8696 · Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului