NOVO ROASTERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 25 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- NOVO ROASTERY S.R.L.
- CUI
- 40694327
- Nr. înmatriculare
- J12/726/2019
- EUID
- ROONRC.J12/726/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- IULIU MICȘA, nr. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GÎNSCĂ HOREA-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.997 lei | — | 75.396 lei | 200.866 lei | -125.470 lei |
| 2024 | 0 lei | -2.796 lei | — | 82.547 lei | 206.020 lei | -123.473 lei |
| 2023 | 10.558 lei | -668 lei | — | 92.147 lei | 212.824 lei | -120.677 lei |
| 2022 | 21.974 lei | -46.311 lei | 1 | 101.645 lei | 221.654 lei | -120.009 lei |
| 2021 | 9.475 lei | -56.325 lei | 1 | 114.187 lei | 187.885 lei | -73.698 lei |
| 2020 | 78.632 lei | -4.118 lei | 1 | 133.843 lei | 151.216 lei | -17.373 lei |
| 2019 | — | -13.455 lei | 1 | 163.451 lei | 176.706 lei | -13.255 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 7.205 lei
- Cheltuieli totale
- 9.202 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.997 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.997 lei
- Active imobilizate
- 50.738 lei
- Active circulante
- 24.658 lei
- Stocuri
- 3.842 lei
- Creanțe
- 17.833 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.983 lei
- Datorii
- 200.866 lei
- Capitaluri
- -125.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 7.204 lei
- Cheltuieli totale
- 10.000 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.796 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.796 lei
- Active imobilizate
- 59.589 lei
- Active circulante
- 22.958 lei
- Stocuri
- 3.842 lei
- Creanțe
- 17.711 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.405 lei
- Datorii
- 206.020 lei
- Capitaluri
- -123.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.558 lei
- Venituri totale
- 10.558 lei
- Cheltuieli totale
- 11.226 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 668 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 668 lei
- Active imobilizate
- 68.441 lei
- Active circulante
- 23.706 lei
- Stocuri
- 3.842 lei
- Creanțe
- 17.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.158 lei
- Datorii
- 212.824 lei
- Capitaluri
- -120.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.974 lei
- Venituri totale
- 21.974 lei
- Cheltuieli totale
- 67.922 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.948 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.311 lei
- Active imobilizate
- 77.292 lei
- Active circulante
- 24.353 lei
- Stocuri
- 4.661 lei
- Creanțe
- 17.824 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.868 lei
- Datorii
- 221.654 lei
- Capitaluri
- -120.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.475 lei
- Venituri totale
- 9.475 lei
- Cheltuieli totale
- 65.781 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 56.306 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.325 lei
- Active imobilizate
- 86.143 lei
- Active circulante
- 28.044 lei
- Stocuri
- 7.924 lei
- Creanțe
- 18.233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.887 lei
- Datorii
- 187.885 lei
- Capitaluri
- -73.698 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.632 lei
- Venituri totale
- 78.632 lei
- Cheltuieli totale
- 82.375 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.743 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.118 lei
- Active imobilizate
- 94.994 lei
- Active circulante
- 38.849 lei
- Stocuri
- 11.615 lei
- Creanțe
- 18.335 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.899 lei
- Datorii
- 151.216 lei
- Capitaluri
- -17.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.032 lei
- Cheltuieli totale
- 18.487 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.455 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.455 lei
- Active imobilizate
- 98.808 lei
- Active circulante
- 64.643 lei
- Stocuri
- 4.721 lei
- Creanțe
- 56.670 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.252 lei
- Datorii
- 176.706 lei
- Capitaluri
- -13.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului