NOVEMBER REAL ESTATE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 13 februarie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- NOVEMBER REAL ESTATE SRL
- CUI
- 34102188
- Nr. înmatriculare
- J2015000338354
- EUID
- ROONRC.J2015000338354
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 februarie 2015
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU ODOBESCU, nr. 9, ap. 2, CAMERA 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 8 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 23.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TODORESCU ADRIAN NICU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Timiș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.272 lei | — | 48.843 lei | 18.222 lei | 30.621 lei |
| 2024 | 1.250 lei | -33.943 lei | — | 45.193 lei | 8.500 lei | 36.693 lei |
| 2023 | 12.130 lei | 3.270 lei | — | 73.136 lei | 2.500 lei | 70.636 lei |
| 2022 | 26.767 lei | 18.646 lei | — | 67.966 lei | 600 lei | 67.366 lei |
| 2021 | 24.050 lei | 20.703 lei | — | 49.240 lei | 520 lei | 48.720 lei |
| 2020 | 12.000 lei | 9.014 lei | — | 28.467 lei | 450 lei | 28.017 lei |
| 2019 | — | -905 lei | — | 19.003 lei | 0 lei | 19.003 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 19.908 lei | 0 lei | 19.908 lei |
| 2017 | — | -276 lei | — | 20.408 lei | 0 lei | 20.408 lei |
| 2016 | 4.500 lei | 2.308 lei | — | 20.685 lei | 0 lei | 20.685 lei |
| 2015 | 19.645 lei | 18.177 lei | — | 19.261 lei | 884 lei | 18.377 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.272 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.272 lei
- Active imobilizate
- 26.315 lei
- Active circulante
- 22.528 lei
- Stocuri
- 7.097 lei
- Creanțe
- 604 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.827 lei
- Datorii
- 18.222 lei
- Capitaluri
- 30.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.250 lei
- Venituri totale
- 2.022 lei
- Cheltuieli totale
- 35.965 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.943 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.943 lei
- Active imobilizate
- 16.165 lei
- Active circulante
- 29.028 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 604 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.424 lei
- Datorii
- 8.500 lei
- Capitaluri
- 36.693 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.130 lei
- Venituri totale
- 12.130 lei
- Cheltuieli totale
- 8.345 lei
- Profit brut
- 3.785 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.270 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 73.136 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 604 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.532 lei
- Datorii
- 2.500 lei
- Capitaluri
- 70.636 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.767 lei
- Venituri totale
- 26.767 lei
- Cheltuieli totale
- 7.387 lei
- Profit brut
- 19.380 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.646 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.966 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 202 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.764 lei
- Datorii
- 600 lei
- Capitaluri
- 67.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.050 lei
- Venituri totale
- 24.050 lei
- Cheltuieli totale
- 2.772 lei
- Profit brut
- 21.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.240 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.185 lei
- Datorii
- 520 lei
- Capitaluri
- 48.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.000 lei
- Cheltuieli totale
- 2.662 lei
- Profit brut
- 9.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.014 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.467 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.442 lei
- Datorii
- 450 lei
- Capitaluri
- 28.017 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 905 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 905 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 905 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.003 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 19.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.908 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.908 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 19.908 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 276 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 276 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 276 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.408 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.408 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 20.408 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.500 lei
- Venituri totale
- 4.500 lei
- Cheltuieli totale
- 2.057 lei
- Profit brut
- 2.443 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.308 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13 lei
- Active circulante
- 20.672 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.672 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 20.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.645 lei
- Venituri totale
- 19.645 lei
- Cheltuieli totale
- 878 lei
- Profit brut
- 18.767 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.177 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 295 lei
- Active circulante
- 18.966 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.966 lei
- Datorii
- 884 lei
- Capitaluri
- 18.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Reactivată fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului