NOROC COLEN IMPEX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 1 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- NOROC COLEN IMPEX S.R.L.
- CUI
- 42992370
- Nr. înmatriculare
- J2020003889231
- EUID
- ROONRC.J2020003889231
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- MĂRGELELOR, nr. 27, ap. 10, camera 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZHANG LULU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 21 din 453 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4642, județul Ilfov, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 4.263 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.247.012 lei | 106.716 lei | 2 | 5.022.604 lei | 4.903.888 lei | 118.716 lei |
| 2024 | 3.626.293 lei | 144.133 lei | 1 | 3.268.037 lei | 3.027.044 lei | 240.993 lei |
| 2023 | 1.537.013 lei | 84.860 lei | 1 | 1.632.197 lei | 606.494 lei | 1.025.703 lei |
| 2022 | 3.090.629 lei | 931.450 lei | 2 | 2.133.286 lei | 1.192.443 lei | 940.843 lei |
| 2021 | 3.192.244 lei | 878.010 lei | 2 | 1.365.296 lei | 437.929 lei | 927.367 lei |
| 2020 | 982.828 lei | 459.344 lei | 1 | 765.755 lei | 296.211 lei | 469.544 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.247.012 lei
- Venituri totale
- 3.310.564 lei
- Cheltuieli totale
- 3.153.806 lei
- Profit brut
- 156.758 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.716 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.022.604 lei
- Stocuri
- 3.523.089 lei
- Creanțe
- 1.102.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 397.128 lei
- Datorii
- 4.903.888 lei
- Capitaluri
- 118.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.626.293 lei
- Venituri totale
- 3.633.976 lei
- Cheltuieli totale
- 3.383.183 lei
- Profit brut
- 250.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 144.133 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.268.037 lei
- Stocuri
- 1.495.970 lei
- Creanțe
- 1.219.284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 552.783 lei
- Datorii
- 3.027.044 lei
- Capitaluri
- 240.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.537.013 lei
- Venituri totale
- 1.537.013 lei
- Cheltuieli totale
- 1.438.634 lei
- Profit brut
- 98.379 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 84.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 426 lei
- Active circulante
- 1.631.771 lei
- Stocuri
- 566.536 lei
- Creanțe
- 679.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 385.305 lei
- Datorii
- 606.494 lei
- Capitaluri
- 1.025.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.090.629 lei
- Venituri totale
- 3.091.028 lei
- Cheltuieli totale
- 2.129.290 lei
- Profit brut
- 961.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 931.450 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.133.286 lei
- Stocuri
- 601.786 lei
- Creanțe
- 1.497.841 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.659 lei
- Datorii
- 1.192.443 lei
- Capitaluri
- 940.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.192.244 lei
- Venituri totale
- 3.192.244 lei
- Cheltuieli totale
- 2.285.218 lei
- Profit brut
- 907.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 878.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.365.296 lei
- Stocuri
- 288.994 lei
- Creanțe
- 1.006.890 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.412 lei
- Datorii
- 437.929 lei
- Capitaluri
- 927.367 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 982.828 lei
- Venituri totale
- 982.828 lei
- Cheltuieli totale
- 512.012 lei
- Profit brut
- 470.816 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 459.344 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 226 lei
- Active circulante
- 765.529 lei
- Stocuri
- 239.185 lei
- Creanțe
- 521.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.780 lei
- Datorii
- 296.211 lei
- Capitaluri
- 469.544 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului