NORD IDEAS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 15 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NORD IDEAS S.R.L.
- CUI
- 47318257
- Nr. înmatriculare
- J2022024451400
- EUID
- ROONRC.J2022024451400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Dorobanților, nr. 187B, parter, camera 1, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IACOB EMMA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 19 din 47 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2042, municipiul București, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 44.782 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 51%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 476.657 lei | 70.834 lei | 1 | 367.573 lei | 322.407 lei | 45.166 lei |
| 2024 | 315.683 lei | -17.354 lei | 1 | 253.221 lei | 278.888 lei | -25.667 lei |
| 2023 | 75.134 lei | -8.199 lei | 1 | 157.797 lei | 166.110 lei | -8.313 lei |
| 2022 | — | -614 lei | 1 | 1.000 lei | 1.114 lei | -114 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 476.657 lei
- Venituri totale
- 486.105 lei
- Cheltuieli totale
- 404.724 lei
- Profit brut
- 81.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.834 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.488 lei
- Active circulante
- 353.085 lei
- Stocuri
- 125.791 lei
- Creanțe
- 13.906 lei
- Casa și conturi la bănci
- 213.388 lei
- Datorii
- 322.407 lei
- Capitaluri
- 45.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 315.683 lei
- Venituri totale
- 319.734 lei
- Cheltuieli totale
- 331.010 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.276 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.354 lei
- Active imobilizate
- 10.158 lei
- Active circulante
- 243.063 lei
- Stocuri
- 55.729 lei
- Creanțe
- 66.087 lei
- Casa și conturi la bănci
- 121.247 lei
- Datorii
- 278.888 lei
- Capitaluri
- -25.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.134 lei
- Venituri totale
- 78.433 lei
- Cheltuieli totale
- 86.605 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.172 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.199 lei
- Active imobilizate
- 248 lei
- Active circulante
- 157.549 lei
- Stocuri
- 142.410 lei
- Creanțe
- 3.592 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.547 lei
- Datorii
- 166.110 lei
- Capitaluri
- -8.313 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 614 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 614 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 614 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 878 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 378 lei
- Datorii
- 1.114 lei
- Capitaluri
- -114 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2042 · Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului