NOR EXPERT TOTAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Caugagia, Comuna Baia, înmatriculată la 20 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- NOR EXPERT TOTAL SRL
- CUI
- 36984810
- Nr. înmatriculare
- J2017000409366
- EUID
- ROONRC.J2017000409366
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- REPUBLICII, nr. 41, CAM. 1, Sat Caugagia, Comuna Baia, Tulcea
- Localitate
- Sat Caugagia, Comuna Baia, Tulcea
- Cod poștal
- 827007
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 19.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ȘERBAN MARCELA NORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 80 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Tulcea, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 1.169 din 5.318 în tot județul, și locul 617 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 996.541 lei | 196.031 lei | 6 | 139.411 lei | 99.042 lei | 40.369 lei |
| 2024 | 794.721 lei | 59.134 lei | 5 | 128.099 lei | 283.761 lei | -155.662 lei |
| 2023 | 790.612 lei | -11.203 lei | 6 | 244.741 lei | 432.602 lei | -187.861 lei |
| 2022 | 646.097 lei | -176.898 lei | 6 | 418.349 lei | 595.007 lei | -176.658 lei |
| 2021 | 884.158 lei | 506.483 lei | 3 | 891.238 lei | 155.072 lei | 736.166 lei |
| 2020 | 489.017 lei | 241.519 lei | 4 | 273.294 lei | 31.535 lei | 241.759 lei |
| 2019 | 177.589 lei | 40.262 lei | 2 | 208.567 lei | 45.210 lei | 163.357 lei |
| 2018 | 489.785 lei | 302.855 lei | 3 | 498.115 lei | 195.020 lei | 303.095 lei |
| 2017 | 379.692 lei | 211.121 lei | 5 | 229.350 lei | 18.029 lei | 211.321 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 996.541 lei
- Venituri totale
- 996.592 lei
- Cheltuieli totale
- 772.964 lei
- Profit brut
- 223.628 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 196.031 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.006 lei
- Active circulante
- 89.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 54.711 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.694 lei
- Datorii
- 99.042 lei
- Capitaluri
- 40.369 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 794.721 lei
- Venituri totale
- 794.731 lei
- Cheltuieli totale
- 715.185 lei
- Profit brut
- 79.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 115.980 lei
- Active circulante
- 12.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.119 lei
- Datorii
- 283.761 lei
- Capitaluri
- -155.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 790.612 lei
- Venituri totale
- 790.613 lei
- Cheltuieli totale
- 793.902 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.289 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.203 lei
- Active imobilizate
- 193.067 lei
- Active circulante
- 51.674 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.785 lei
- Datorii
- 432.602 lei
- Capitaluri
- -187.861 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA