NOOR DIRA ROMANIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 27 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NOOR DIRA ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 46910209
- Nr. înmatriculare
- J2022003719224
- EUID
- ROONRC.J2022003719224
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Vasile Conta, nr. 1, bl. D2, TRONSON 2, MEZANIN, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POGOR ROXANA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 102 din 307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Iași, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 14.109 din 25.031 în tot județul, și locul 8.550 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 196%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182.157 lei | 51.148 lei | 1 | 67.717 lei | 15.598 lei | 52.119 lei |
| 2024 | 61.496 lei | -56.104 lei | 1 | 51.007 lei | 6.690 lei | 44.317 lei |
| 2023 | 284.918 lei | 121.871 lei | 1 | 138.948 lei | 4.297 lei | 134.651 lei |
| 2022 | 70.016 lei | 12.580 lei | 0 | 14.633 lei | 1.853 lei | 12.780 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.157 lei
- Venituri totale
- 182.159 lei
- Cheltuieli totale
- 129.189 lei
- Profit brut
- 52.970 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.148 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 48.214 lei
- Active circulante
- 19.503 lei
- Stocuri
- 5.675 lei
- Creanțe
- 8.735 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.093 lei
- Datorii
- 15.598 lei
- Capitaluri
- 52.119 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.496 lei
- Venituri totale
- 62.181 lei
- Cheltuieli totale
- 117.670 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.489 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.104 lei
- Active imobilizate
- 43.011 lei
- Active circulante
- 7.996 lei
- Stocuri
- 5.674 lei
- Creanțe
- 285 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.037 lei
- Datorii
- 6.690 lei
- Capitaluri
- 44.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 284.918 lei
- Venituri totale
- 284.946 lei
- Cheltuieli totale
- 160.226 lei
- Profit brut
- 124.720 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.871 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.796 lei
- Active circulante
- 85.152 lei
- Stocuri
- 6.586 lei
- Creanțe
- 1.603 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.963 lei
- Datorii
- 4.297 lei
- Capitaluri
- 134.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.3)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8569 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9031 · Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 28 activități autorizate în ordinea registrului.
Coduri anterioare (5 din 5)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (Rev.2, recodificat în 6310, până la 2 sept)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (Rev.2, recodificat în 8551, până la 2 sept)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (Rev.2, recodificat în 8552, până la 2 sept)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (Rev.2, recodificat în 8559, până la 2 sept)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (Rev.2, recodificat în 8569, până la 2 sept)
Istoric
- Sediu
- PETRU ȘCHIOPUL, nr. 24, bl. F1A, sc. B, et. 2, ap. 2, Municipiul Iași, Iași, Municipiul Iași, Iași (8 iul → 2 sept)
- Vasile Conta, nr. 1, bl. D2, TRONSON 2, MEZANIN, Municipiul Iași, Iași, Municipiul Iași, Iași (2 sept → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Sediu mutat la Vasile Conta, nr. 1, bl. D2, TRONSON 2, MEZANIN, Municipiul Iași, Iași, Municipiul Iași, Iași
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului