NONO PRODUCT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Onești, înmatriculată la 30 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- NONO PRODUCT S.R.L.
- CUI
- 48704680
- Nr. înmatriculare
- J2023001353047
- EUID
- ROONRC.J2023001353047
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2023
Sediu social
- Adresă
- Mărășești, nr. 16, sc. B, ap. 13, Municipiul Onești, Bacău
- Localitate
- Municipiul Onești, Bacău
- Cod poștal
- 601144
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BĂLĂNICĂ ALIN-IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 193 din 213 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Bacău, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 13.517 din 14.204 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 92%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.486 lei | -582 lei | — | 38.967 lei | 264 lei | 38.703 lei |
| 2024 | 44.660 lei | 36.382 lei | — | 42.395 lei | 3.110 lei | 39.285 lei |
| 2023 | 3.446 lei | 2.703 lei | — | 3.398 lei | 495 lei | 2.903 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.486 lei
- Venituri totale
- 3.486 lei
- Cheltuieli totale
- 4.068 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 582 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 582 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.967 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 69 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.898 lei
- Datorii
- 264 lei
- Capitaluri
- 38.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.660 lei
- Venituri totale
- 44.660 lei
- Cheltuieli totale
- 2.864 lei
- Profit brut
- 41.796 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.382 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.395 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.395 lei
- Datorii
- 3.110 lei
- Capitaluri
- 39.285 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.446 lei
- Venituri totale
- 3.446 lei
- Cheltuieli totale
- 248 lei
- Profit brut
- 3.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 638 lei
- Active circulante
- 2.760 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.760 lei
- Datorii
- 495 lei
- Capitaluri
- 2.903 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului