NOMAD TRAVEL CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Manolache, Comuna Glina, înmatriculată la 26 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- NOMAD TRAVEL CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 43242067
- Nr. înmatriculare
- J2020005041233
- EUID
- ROONRC.J2020005041233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- CĂMINULUI, nr. 82, Camera 5, Sat Manolache, Comuna Glina, Ilfov
- Localitate
- Sat Manolache, Comuna Glina, Ilfov
- Cod poștal
- 77107
Contact
- Telefon
- 0723 351 465
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PEPTENARU FLORENTINA-LOREDANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 42 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7911, județul Ilfov, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 9.330 din 40.494 în tot județul, și locul 5.222 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 955.322 lei | 30.676 lei | 4 | 1.573.514 lei | 1.147.038 lei | 426.476 lei |
| 2024 | 1.015.079 lei | 199.296 lei | 5 | 1.335.607 lei | 939.807 lei | 395.800 lei |
| 2023 | 773.106 lei | 144.855 lei | 4 | 1.106.744 lei | 910.240 lei | 196.504 lei |
| 2022 | 456.944 lei | 79.476 lei | 3 | 1.055.376 lei | 977.281 lei | 78.095 lei |
| 2021 | 93.582 lei | -23.533 lei | 1 | 52.056 lei | 53.437 lei | -1.381 lei |
| 2020 | — | -3.048 lei | 1 | 23.152 lei | 1.000 lei | 22.152 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 955.322 lei
- Venituri totale
- 976.316 lei
- Cheltuieli totale
- 921.278 lei
- Profit brut
- 55.038 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.676 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.500 lei
- Active circulante
- 1.501.014 lei
- Stocuri
- 105 lei
- Creanțe
- 1.141.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 359.268 lei
- Datorii
- 1.147.038 lei
- Capitaluri
- 426.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.015.079 lei
- Venituri totale
- 1.035.777 lei
- Cheltuieli totale
- 813.132 lei
- Profit brut
- 222.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 199.296 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 120.833 lei
- Active circulante
- 1.214.774 lei
- Stocuri
- 105 lei
- Creanțe
- 870.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 344.012 lei
- Datorii
- 939.807 lei
- Capitaluri
- 395.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 773.106 lei
- Venituri totale
- 800.809 lei
- Cheltuieli totale
- 649.242 lei
- Profit brut
- 151.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 144.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 172.825 lei
- Active circulante
- 933.919 lei
- Stocuri
- 105 lei
- Creanțe
- 674.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 259.395 lei
- Datorii
- 910.240 lei
- Capitaluri
- 196.504 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 456.944 lei
- Venituri totale
- 494.137 lei
- Cheltuieli totale
- 410.059 lei
- Profit brut
- 84.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.476 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 225.600 lei
- Active circulante
- 829.776 lei
- Stocuri
- 105 lei
- Creanțe
- 519.184 lei
- Casa și conturi la bănci
- 310.487 lei
- Datorii
- 977.281 lei
- Capitaluri
- 78.095 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.582 lei
- Venituri totale
- 97.528 lei
- Cheltuieli totale
- 120.111 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.583 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.533 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.056 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.125 lei
- Datorii
- 53.437 lei
- Capitaluri
- -1.381 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- -1 lei
- Cheltuieli totale
- 3.047 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.048 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.048 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.152 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 23.152 lei
- Datorii
- 1.000 lei
- Capitaluri
- 22.152 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5540 · Intermedieri pentru servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.3)
- 7912 · Activități ale tur-operatorilor (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului