Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

NOM MARIUS 98 SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Fetești, înmatriculată la 12 decembrie 2005.

Identitate

Denumire legală
NOM MARIUS 98 SRL
CUI
10472035
Nr. înmatriculare
J21/600/2005
EUID
ROONRC.J21/600/2005
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
12 decembrie 2005

Sediu social

Adresă
Str. CĂLĂRAȘI, ANS.152, bl. U3, sc. B, et. P, Municipiul Fetești, Ialomița
Localitate
Municipiul Fetești, Ialomița

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 12.12.2005
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • NOMOLOŞANU N. MARIUS — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
357 mii lei02008: 357 mii lei2009: 299 mii lei2010: 148 mii lei2011: 181 mii lei2012: 130 mii lei2013: 138 mii lei2014: 121 mii lei2015: 84 mii lei2016: 78 mii lei2017: 83 mii lei2018: 76 mii lei2019: 89 mii lei2020: 75 mii lei2021: 98 mii lei2022: 106 mii lei2023: 98 mii lei2024: 128 mii lei2025: 134 mii lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
84 mii lei0-202 mii lei2008: 16 mii lei2009: 58 mii lei2010: 33 mii lei2011: 47 mii lei2012: 31 mii lei2013: 84 mii lei2014: -202 mii lei2015: -86 mii lei2016: -26 mii lei2017: 59 mii lei2018: 56 mii lei2019: 39 mii lei2020: 26 mii lei2021: 42 mii lei2022: 68 mii lei2023: 43 mii lei2024: 74 mii lei2025: 80 mii lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 334 din 435 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Ialomița, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 3.361 din 5.009 în tot județul, și locul 2.027 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025134.487 lei80.242 lei1328.688 lei87.564 lei241.124 lei
2024127.551 lei73.652 lei0269.809 lei31.890 lei237.919 lei
202397.508 lei43.385 lei0239.538 lei35.271 lei204.267 lei
2022105.692 lei67.728 lei0342.919 lei37.144 lei305.775 lei
202198.025 lei42.446 lei1311.158 lei43.111 lei268.047 lei
202074.797 lei25.937 lei1284.337 lei58.736 lei225.601 lei
201988.702 lei38.782 lei1273.330 lei73.666 lei199.664 lei
201875.796 lei55.739 lei0253.134 lei92.253 lei160.881 lei
201782.570 lei59.248 lei1237.652 lei132.509 lei105.143 lei
201677.710 lei-25.736 lei1224.213 lei178.318 lei45.895 lei
201583.543 lei-86.281 lei1225.200 lei153.569 lei71.631 lei
2014120.975 lei-202.110 lei2232.269 lei114.357 lei157.912 lei
2013138.098 lei83.618 lei2517.419 lei88.647 lei428.772 lei
2012129.623 lei30.944 lei2531.754 lei155.656 lei376.098 lei
2011180.923 lei46.885 lei2581.677 lei189.638 lei392.039 lei
2010147.694 lei32.989 lei3575.001 lei196.858 lei378.143 lei
2009299.009 lei58.183 lei1548.163 lei222.720 lei325.443 lei
2008357.305 lei15.533 lei2508.802 lei226.009 lei282.793 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
134.487 lei
Venituri totale
134.487 lei
Cheltuieli totale
37.771 lei
Profit brut
96.716 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
80.242 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
127.025 lei
Active circulante
201.663 lei
Stocuri
Creanțe
96.953 lei
Casa și conturi la bănci
104.710 lei
Datorii
87.564 lei
Capitaluri
241.124 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
127.551 lei
Venituri totale
129.051 lei
Cheltuieli totale
39.712 lei
Profit brut
89.339 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
73.652 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
135.025 lei
Active circulante
134.784 lei
Stocuri
Creanțe
85.971 lei
Casa și conturi la bănci
48.813 lei
Datorii
31.890 lei
Capitaluri
237.919 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
97.508 lei
Venituri totale
97.508 lei
Cheltuieli totale
44.754 lei
Profit brut
52.754 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
43.385 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
143.017 lei
Active circulante
96.521 lei
Stocuri
Creanțe
63.497 lei
Casa și conturi la bănci
33.024 lei
Datorii
35.271 lei
Capitaluri
204.267 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑