NM TISCHLER GRUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 17 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NM TISCHLER GRUP S.R.L.
- CUI
- 45662113
- Nr. înmatriculare
- J33/338/2022
- EUID
- ROONRC.J33/338/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- ILEANA BARDĂ, nr. 14, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBANU MANUEL-VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 25 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1629, județul Suceava, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 15.207 din 16.743 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.800 lei | 9.291 lei | — | 414 lei | 1.310 lei | -896 lei |
| 2024 | — | -3.403 lei | — | 923 lei | 11.110 lei | -10.187 lei |
| 2023 | — | -3.364 lei | — | 1.126 lei | 7.910 lei | -6.784 lei |
| 2022 | — | -3.620 lei | — | 1.580 lei | 5.000 lei | -3.420 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.800 lei
- Venituri totale
- 9.800 lei
- Cheltuieli totale
- 509 lei
- Profit brut
- 9.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 414 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 1.310 lei
- Capitaluri
- -896 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.403 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.403 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.403 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 923 lei
- Stocuri
- 411 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 512 lei
- Datorii
- 11.110 lei
- Capitaluri
- -10.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.364 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.364 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.364 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.126 lei
- Stocuri
- 411 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 715 lei
- Datorii
- 7.910 lei
- Capitaluri
- -6.784 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.620 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.620 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.620 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.580 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.580 lei
- Datorii
- 5.000 lei
- Capitaluri
- -3.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
- 0119 · Cultivarea altor plante din culturi nepermanente (CAEN Rev.2)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.2)
- 1610 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn (CAEN Rev.2)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.2)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului