NLA WOOD EXPERT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Blaj, înmatriculată la 20 mai 2009.
Identitate
- Denumire legală
- NLA WOOD EXPERT S.R.L.
- CUI
- 25582311
- Nr. înmatriculare
- J2009000399017
- EUID
- ROONRC.J2009000399017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 mai 2009
Sediu social
- Adresă
- 1848, nr. 19, Municipiul Blaj, Alba
- Localitate
- Municipiul Blaj, Alba
Contact
- Telefon
- 0258 710 220
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.05.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FORNASIER ALBERTO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4683, județul Alba, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 137 din 10.622 în tot județul, și locul 949 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 53%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.142.473 lei | 1.010 lei | 8 | 20.840.278 lei | 14.816.321 lei | 7.208.518 lei |
| 2024 | 55.794.077 lei | 541.883 lei | 8 | 26.288.788 lei | 20.128.381 lei | 7.207.508 lei |
| 2023 | 49.869.257 lei | 198.026 lei | 10 | 26.476.734 lei | 21.218.053 lei | 6.665.625 lei |
| 2022 | 56.639.505 lei | 738.004 lei | 10 | 26.998.895 lei | 20.828.696 lei | 6.467.599 lei |
| 2021 | 65.261.249 lei | 3.344.080 lei | 10 | 37.339.839 lei | 31.486.129 lei | 6.129.595 lei |
| 2020 | 60.674.722 lei | 640.074 lei | 11 | 17.662.439 lei | 14.581.860 lei | 3.435.515 lei |
| 2019 | 51.992.538 lei | 998.719 lei | 10 | 12.941.367 lei | 10.455.992 lei | 2.795.441 lei |
| 2018 | 47.186.301 lei | 733.356 lei | 12 | 9.504.437 lei | 7.780.725 lei | 1.896.722 lei |
| 2017 | 46.192.704 lei | 321.830 lei | 11 | 8.945.959 lei | 8.008.319 lei | 1.163.366 lei |
| 2016 | 27.260.754 lei | 130.167 lei | 11 | 6.050.073 lei | 5.298.901 lei | 841.536 lei |
| 2015 | 30.424.042 lei | 450.214 lei | 10 | 4.078.404 lei | 3.234.582 lei | 921.681 lei |
| 2014 | 25.567.884 lei | 167.865 lei | 9 | 3.089.432 lei | 2.659.622 lei | 483.954 lei |
| 2013 | 19.031.563 lei | 31.215 lei | 7 | 3.179.773 lei | 2.947.550 lei | 316.089 lei |
| 2012 | 4.948.641 lei | 13.595 lei | 6 | 1.187.388 lei | 1.210.102 lei | 24.651 lei |
| 2011 | 4.845.982 lei | 10.154 lei | 6 | 657.531 lei | 657.323 lei | 11.056 lei |
| 2010 | 2.523.010 lei | 589 lei | 4 | 712.936 lei | 730.887 lei | 901 lei |
| 2009 | 282.230 lei | 112 lei | 2 | 118.454 lei | 118.629 lei | 312 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.142.473 lei
- Venituri totale
- 26.806.004 lei
- Cheltuieli totale
- 26.710.708 lei
- Profit brut
- 95.296 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.409.882 lei
- Active circulante
- 18.430.396 lei
- Stocuri
- 3.066.538 lei
- Creanțe
- 14.910.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 453.499 lei
- Datorii
- 14.816.321 lei
- Capitaluri
- 7.208.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 55.794.077 lei
- Venituri totale
- 56.365.068 lei
- Cheltuieli totale
- 55.675.848 lei
- Profit brut
- 689.220 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 541.883 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.909.207 lei
- Active circulante
- 23.379.581 lei
- Stocuri
- 4.156.983 lei
- Creanțe
- 18.374.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 847.888 lei
- Datorii
- 20.128.381 lei
- Capitaluri
- 7.207.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 49.869.257 lei
- Venituri totale
- 50.489.413 lei
- Cheltuieli totale
- 50.252.787 lei
- Profit brut
- 236.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 198.026 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.412.714 lei
- Active circulante
- 23.064.020 lei
- Stocuri
- 10.864.067 lei
- Creanțe
- 11.350.169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 849.784 lei
- Datorii
- 21.218.053 lei
- Capitaluri
- 6.665.625 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.