NKST SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dumbrava Roșie, Comuna Dumbrava Roșie, înmatriculată la 4 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- NKST SHOP S.R.L.
- CUI
- 47398922
- Nr. înmatriculare
- J27/5/2023
- EUID
- ROONRC.J27/5/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- HAIDUCULUI, nr. 34A, Sat Dumbrava Roșie, Comuna Dumbrava Roșie, Neamț
- Localitate
- Sat Dumbrava Roșie, Comuna Dumbrava Roșie, Neamț
- Cod poștal
- 617185
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOICU GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 38 din 71 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4712, județul Neamț, peste 48% dintre firmele clasei. Locul 5.475 din 10.171 în tot județul, și locul 2.741 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 218.737 lei | 9.068 lei | 2 | 34.998 lei | 61.822 lei | -26.824 lei |
| 2024 | 267.407 lei | 63 lei | 1 | 16.238 lei | 52.130 lei | -35.892 lei |
| 2023 | 99.505 lei | -36.155 lei | 1 | 104.684 lei | 140.639 lei | -35.955 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 218.737 lei
- Venituri totale
- 280.073 lei
- Cheltuieli totale
- 268.204 lei
- Profit brut
- 11.869 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.998 lei
- Stocuri
- 4.318 lei
- Creanțe
- 3.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.150 lei
- Datorii
- 61.822 lei
- Capitaluri
- -26.824 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 267.407 lei
- Venituri totale
- 298.420 lei
- Cheltuieli totale
- 295.373 lei
- Profit brut
- 3.047 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.238 lei
- Stocuri
- 14.556 lei
- Creanțe
- 437 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.245 lei
- Datorii
- 52.130 lei
- Capitaluri
- -35.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 99.505 lei
- Venituri totale
- 101.514 lei
- Cheltuieli totale
- 136.655 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.141 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.155 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.684 lei
- Stocuri
- 86.002 lei
- Creanțe
- 378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.304 lei
- Datorii
- 140.639 lei
- Capitaluri
- -35.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului