NKS AFFAIRS SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Roșiori de Vede, înmatriculată la 23 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- NKS AFFAIRS SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 49460834
- Nr. înmatriculare
- J2024000052346
- EUID
- ROONRC.J2024000052346
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- Plutonier Rădulescu, bl. 303, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman
- Localitate
- Municipiul Roșiori de Vede, Teleorman
- Cod poștal
- 145100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NICULESCU DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 20 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, județul Teleorman, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 4.918 din 6.141 în tot județul, și locul 2.245 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 240%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.700 lei | 7.406 lei | 1 | 25.128 lei | 8.053 lei | 17.075 lei |
| 2024 | 15.200 lei | 9.000 lei | — | 10.998 lei | 998 lei | 10.000 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.700 lei
- Venituri totale
- 51.686 lei
- Cheltuieli totale
- 42.964 lei
- Profit brut
- 8.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.406 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.432 lei
- Active circulante
- 23.696 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.312 lei
- Datorii
- 8.053 lei
- Capitaluri
- 17.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.200 lei
- Venituri totale
- 15.200 lei
- Cheltuieli totale
- 4.928 lei
- Profit brut
- 10.272 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.000 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.998 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.548 lei
- Datorii
- 998 lei
- Capitaluri
- 10.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului