NKMEDIS21 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Belin, Comuna Belin, înmatriculată la 15 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- NKMEDIS21 S.R.L.
- CUI
- 43733200
- Nr. înmatriculare
- J2021000068148
- EUID
- ROONRC.J2021000068148
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- BELIN, nr. 6, Sat Belin, Comuna Belin, Covasna
- Localitate
- Sat Belin, Comuna Belin, Covasna
- Cod poștal
- 527030
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 13 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SIKÓ KINGA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 26 din 36 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Covasna, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 2.942 din 4.547 în tot județul, și locul 1.428 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 128%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.650 lei | -14.653 lei | 2 | 82.071 lei | 37.474 lei | 44.597 lei |
| 2024 | 67.913 lei | -10.796 lei | 1 | 81.689 lei | 16.883 lei | 64.806 lei |
| 2023 | 126.475 lei | 43.194 lei | 1 | 90.227 lei | -1.476 lei | 91.703 lei |
| 2022 | 167.157 lei | 59.362 lei | 1 | 62.072 lei | 2.693 lei | 59.379 lei |
| 2021 | 54.749 lei | 9.070 lei | — | 64.159 lei | 55.089 lei | 9.070 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.650 lei
- Venituri totale
- 154.650 lei
- Cheltuieli totale
- 164.663 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.013 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.653 lei
- Active imobilizate
- 17.942 lei
- Active circulante
- 64.129 lei
- Stocuri
- 59.358 lei
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 771 lei
- Datorii
- 37.474 lei
- Capitaluri
- 44.597 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.913 lei
- Venituri totale
- 67.913 lei
- Cheltuieli totale
- 76.672 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.759 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.796 lei
- Active imobilizate
- 18.338 lei
- Active circulante
- 63.351 lei
- Stocuri
- 58.502 lei
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 849 lei
- Datorii
- 16.883 lei
- Capitaluri
- 64.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.475 lei
- Venituri totale
- 126.475 lei
- Cheltuieli totale
- 82.016 lei
- Profit brut
- 44.459 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.194 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.535 lei
- Active circulante
- 67.692 lei
- Stocuri
- 50.670 lei
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.022 lei
- Datorii
- -1.476 lei
- Capitaluri
- 91.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.157 lei
- Venituri totale
- 167.157 lei
- Cheltuieli totale
- 104.380 lei
- Profit brut
- 62.777 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.362 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.255 lei
- Active circulante
- 34.817 lei
- Stocuri
- 25.510 lei
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.307 lei
- Datorii
- 2.693 lei
- Capitaluri
- 59.379 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.749 lei
- Venituri totale
- 54.749 lei
- Cheltuieli totale
- 44.037 lei
- Profit brut
- 10.712 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.070 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.744 lei
- Active circulante
- 47.415 lei
- Stocuri
- 37.218 lei
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.197 lei
- Datorii
- 55.089 lei
- Capitaluri
- 9.070 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului