NINETEEN CREATIVE STUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 7 aprilie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- NINETEEN CREATIVE STUDIO S.R.L.
- CUI
- 40160302
- Nr. înmatriculare
- J2020000595298
- EUID
- ROONRC.J2020000595298
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 aprilie 2020
Sediu social
- Adresă
- MOȘ ION ROATĂ, nr. 42, camera nr.4, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100376
Contact
- Telefon
- 021 205 2052
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 3 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 06.04.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GAROSEANU ANA-MARIA-ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 292 din 313 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Prahova, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 20.302 din 21.660 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3.038%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.275 lei | -8 lei | — | 1.784 lei | 158.742 lei | -156.958 lei |
| 2024 | 200 lei | -659 lei | — | 7.507 lei | 164.457 lei | -156.950 lei |
| 2023 | 9.139 lei | -1.320 lei | — | 8.167 lei | 164.458 lei | -156.291 lei |
| 2022 | 29.980 lei | -19.706 lei | 0 | 18.069 lei | 173.106 lei | -154.971 lei |
| 2021 | 265.332 lei | -159.113 lei | 2 | 133.905 lei | 269.581 lei | -135.266 lei |
| 2020 | 197.941 lei | -28.969 lei | 2 | 219.143 lei | 195.495 lei | 23.847 lei |
| 2019 | 183.655 lei | 52.625 lei | 1 | 64.057 lei | 11.779 lei | 52.616 lei |
| 2018 | — | -209 lei | — | 20.426 lei | 20.767 lei | -9 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.275 lei
- Venituri totale
- 6.989 lei
- Cheltuieli totale
- 5.946 lei
- Profit brut
- 1.043 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.784 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.784 lei
- Datorii
- 158.742 lei
- Capitaluri
- -156.958 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200 lei
- Venituri totale
- 200 lei
- Cheltuieli totale
- 859 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 659 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 659 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.507 lei
- Stocuri
- 3.083 lei
- Creanțe
- 2.778 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.646 lei
- Datorii
- 164.457 lei
- Capitaluri
- -156.950 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.139 lei
- Venituri totale
- 11.939 lei
- Cheltuieli totale
- 13.259 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.320 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.320 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 8.167 lei
- Stocuri
- 3.083 lei
- Creanțe
- 2.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.284 lei
- Datorii
- 164.458 lei
- Capitaluri
- -156.291 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018