NIKOS GREEN ELECTRIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 3 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- NIKOS GREEN ELECTRIC S.R.L.
- CUI
- 47565672
- Nr. înmatriculare
- J13/359/2023
- EUID
- ROONRC.J13/359/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- PODGORIILOR, nr. 7, bl. F, sc. B, et. 1, ap. 11, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Contact
- Telefon
- 0766 309 343
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VÎRTOPEANU MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4652, județul Constanța. Locul 21.256 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.892 lei | 4.309 lei | — | 29.322 lei | 13.693 lei | 15.629 lei |
| 2024 | 40.878 lei | 5.347 lei | — | 33.562 lei | 22.242 lei | 11.320 lei |
| 2023 | 18.585 lei | 5.773 lei | — | 19.901 lei | 13.928 lei | 5.973 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.892 lei
- Venituri totale
- 40.893 lei
- Cheltuieli totale
- 35.812 lei
- Profit brut
- 5.081 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.309 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.322 lei
- Stocuri
- 23.720 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.602 lei
- Datorii
- 13.693 lei
- Capitaluri
- 15.629 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.878 lei
- Venituri totale
- 40.878 lei
- Cheltuieli totale
- 34.537 lei
- Profit brut
- 6.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.562 lei
- Stocuri
- 25.552 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.010 lei
- Datorii
- 22.242 lei
- Capitaluri
- 11.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.585 lei
- Venituri totale
- 18.585 lei
- Cheltuieli totale
- 11.738 lei
- Profit brut
- 6.847 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 247 lei
- Active circulante
- 19.654 lei
- Stocuri
- 13.967 lei
- Creanțe
- 103 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.584 lei
- Datorii
- 13.928 lei
- Capitaluri
- 5.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2024) · valoare însumată de cel mult 1.216 lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCUo atribuire · cel mult 1.216 lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Servcvicii de reparare si intretinere instalatii electrice
1.216,40 lei · SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCU · CPV 50711000-2 Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 13 decembrie 2024 și 13 decembrie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului