NIKOLA NORD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Borsa, Oraș Borșa, înmatriculată la 15 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- NIKOLA NORD S.R.L.
- CUI
- 45223800
- Nr. înmatriculare
- J24/1956/2021
- EUID
- ROONRC.J24/1956/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- BĂIȚEI, nr. 64, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Localitate
- Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
- Cod poștal
- 435200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICOLA RALUCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Maramureș, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 2.174 din 13.620 în tot județul, și locul 417 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.487.717 lei | 185.618 lei | 21 | 473.771 lei | 280.778 lei | 192.993 lei |
| 2024 | 1.439.866 lei | 295.281 lei | 21 | 616.979 lei | 289.604 lei | 327.375 lei |
| 2023 | 764.579 lei | 205.509 lei | 12 | 444.801 lei | 200.207 lei | 244.594 lei |
| 2022 | 394.111 lei | 126.885 lei | 7 | 181.008 lei | 53.923 lei | 127.085 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.487.717 lei
- Venituri totale
- 1.487.717 lei
- Cheltuieli totale
- 1.273.564 lei
- Profit brut
- 214.153 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 185.618 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.541 lei
- Active circulante
- 388.230 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 349.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.145 lei
- Datorii
- 280.778 lei
- Capitaluri
- 192.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.439.866 lei
- Venituri totale
- 1.439.866 lei
- Cheltuieli totale
- 1.103.407 lei
- Profit brut
- 336.459 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 295.281 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 117.493 lei
- Active circulante
- 499.486 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 489.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.730 lei
- Datorii
- 289.604 lei
- Capitaluri
- 327.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 764.579 lei
- Venituri totale
- 764.579 lei
- Cheltuieli totale
- 552.943 lei
- Profit brut
- 211.636 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.509 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.179 lei
- Active circulante
- 442.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 396.387 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.235 lei
- Datorii
- 200.207 lei
- Capitaluri
- 244.594 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului