NIKO'S DREAM LAND SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 29 noiembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- NIKO'S DREAM LAND SRL
- CUI
- 30967152
- Nr. înmatriculare
- J40/14154/2012
- EUID
- ROONRC.J40/14154/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 noiembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- Decebal, nr. 12, bl. S7, sc. 1, et. 5, ap. 15, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30967
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 28.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHEŢU BEATRICE-GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2017 | — | -7.939 lei | 0 | 3.880 lei | 60.436 lei | -56.556 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 12.938 lei | 61.555 lei | -48.617 lei |
| 2015 | — | 0 lei | 0 | 12.938 lei | 61.555 lei | -48.617 lei |
| 2014 | 0 lei | -1.800 lei | — | 12.938 lei | 61.554 lei | -48.616 lei |
| 2013 | 4.949 lei | -47.016 lei | 2 | 14.738 lei | 61.554 lei | -46.816 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.939 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.939 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.939 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 60.436 lei
- Capitaluri
- -56.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.538 lei
- Active circulante
- 5.400 lei
- Stocuri
- 301 lei
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.222 lei
- Datorii
- 61.555 lei
- Capitaluri
- -48.617 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.538 lei
- Active circulante
- 5.400 lei
- Stocuri
- 301 lei
- Creanțe
- 3.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.222 lei
- Datorii
- 61.555 lei
- Capitaluri
- -48.617 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.800 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.800 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.800 lei
- Active imobilizate
- 7.538 lei
- Active circulante
- 5.400 lei
- Stocuri
- 301 lei
- Creanțe
- 4.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- 323 lei
- Datorii
- 61.554 lei
- Capitaluri
- -48.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.949 lei
- Venituri totale
- 5.674 lei
- Cheltuieli totale
- 52.520 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.846 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.016 lei
- Active imobilizate
- 9.338 lei
- Active circulante
- 5.400 lei
- Stocuri
- 301 lei
- Creanțe
- 4.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- 323 lei
- Datorii
- 61.554 lei
- Capitaluri
- -46.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (1)
2012
- Înmatriculare la registrul comerțului