NIKITA IULIA COMPANY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 14 octombrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- NIKITA IULIA COMPANY SRL
- CUI
- 33690845
- Nr. înmatriculare
- J40/11866/2014
- EUID
- ROONRC.J40/11866/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2014
Sediu social
- Adresă
- CEAHLAU, nr. 20, bl. 103, sc. 1, et. 4, ap. 15, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Contact
- Telefon
- 0768 502 885
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 ianuarie 2017. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 29 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VULC DOMNICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 60.993 lei | -8.279 lei | 0 | 92.558 lei | 108.384 lei | -15.826 lei |
| 2019 | 94.707 lei | 14.616 lei | 0 | 97.062 lei | 104.608 lei | -6.982 lei |
| 2018 | 120.169 lei | -12.415 lei | 0 | 93.331 lei | 114.929 lei | -20.566 lei |
| 2017 | 169.750 lei | -8.350 lei | 0 | 89.290 lei | 97.441 lei | -8.150 lei |
| 2016 | 175.876 lei | 24.374 lei | 2 | 72.616 lei | 48.042 lei | 24.574 lei |
| 2015 | 146.383 lei | 6.193 lei | 3 | 57.570 lei | 54.305 lei | 3.266 lei |
| 2014 | 7.363 lei | -3.126 lei | 1 | 60.956 lei | 63.882 lei | -2.926 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 60.993 lei
- Venituri totale
- 60.993 lei
- Cheltuieli totale
- 68.410 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.417 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.279 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 92.558 lei
- Stocuri
- 91.085 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.223 lei
- Datorii
- 108.384 lei
- Capitaluri
- -15.826 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 94.707 lei
- Venituri totale
- 94.707 lei
- Cheltuieli totale
- 79.350 lei
- Profit brut
- 15.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.616 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 97.062 lei
- Stocuri
- 92.011 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.801 lei
- Datorii
- 104.608 lei
- Capitaluri
- -6.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 120.169 lei
- Venituri totale
- 120.169 lei
- Cheltuieli totale
- 131.382 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.213 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.415 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 93.331 lei
- Stocuri
- 91.764 lei
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.317 lei
- Datorii
- 114.929 lei
- Capitaluri
- -20.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului