NIKANDRE TOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Apahida, Comuna Apahida, înmatriculată la 7 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- NIKANDRE TOP S.R.L.
- CUI
- 42890150
- Nr. înmatriculare
- J12/2333/2020
- EUID
- ROONRC.J12/2333/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 august 2020
Sediu social
- Adresă
- PARCULUI, nr. 20, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
- Localitate
- Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
- Cod poștal
- 407035
Contact
- Telefon
- 0740 422 308
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 22 ianuarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LIȚI RAMONA LAURA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 462 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Cluj, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 39.472 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.345 lei | 407 lei | — | 1.441 lei | 3.548 lei | -2.107 lei |
| 2024 | 7.180 lei | -2.339 lei | — | 1.436 lei | 3.950 lei | -2.514 lei |
| 2023 | 8.481 lei | -2.457 lei | — | 2.874 lei | 3.050 lei | -176 lei |
| 2022 | 6.118 lei | 442 lei | — | 2.613 lei | 332 lei | 2.281 lei |
| 2020 | 1.868 lei | -2.324 lei | — | 1.186 lei | 3.310 lei | -2.124 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.345 lei
- Venituri totale
- 8.346 lei
- Cheltuieli totale
- 7.556 lei
- Profit brut
- 790 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 407 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 479 lei
- Active circulante
- 962 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 962 lei
- Datorii
- 3.548 lei
- Capitaluri
- -2.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.180 lei
- Venituri totale
- 7.180 lei
- Cheltuieli totale
- 9.501 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.321 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.339 lei
- Active imobilizate
- 1.117 lei
- Active circulante
- 319 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41 lei
- Casa și conturi la bănci
- 278 lei
- Datorii
- 3.950 lei
- Capitaluri
- -2.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.481 lei
- Venituri totale
- 8.481 lei
- Cheltuieli totale
- 10.938 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.457 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.457 lei
- Active imobilizate
- 1.755 lei
- Active circulante
- 1.119 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.060 lei
- Datorii
- 3.050 lei
- Capitaluri
- -176 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului