NIDSAV CONSULTANT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Faraoanele, Comuna Vârteșcoiu, înmatriculată la 10 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NIDSAV CONSULTANT SRL
- CUI
- 25256072
- Nr. înmatriculare
- J2022000467399
- EUID
- ROONRC.J2022000467399
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- Morii, nr. 9, Sat Faraoanele, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea
- Localitate
- Sat Faraoanele, Comuna Vârteșcoiu, Vrancea
- Cod poștal
- 627407
Contact
- Telefon
- 0241 677 996
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 3 mai)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 09.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SAVA NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 65 din 115 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Vrancea, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 4.326 din 8.048 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.500 lei | 31.341 lei | 1 | 50.712 lei | 19.088 lei | 31.624 lei |
| 2024 | 167.000 lei | 24.096 lei | 1 | 50.185 lei | 19.726 lei | 30.459 lei |
| 2023 | 163.000 lei | 74.677 lei | 1 | 97.910 lei | 19.938 lei | 77.972 lei |
| 2022 | 174.300 lei | 75.055 lei | 1 | 90.286 lei | 14.991 lei | 75.295 lei |
| 2021 | 154.300 lei | 24.415 lei | 1 | 46.625 lei | 10.327 lei | 36.298 lei |
| 2020 | 139.800 lei | 45.879 lei | 1 | 68.875 lei | 12.992 lei | 55.883 lei |
| 2019 | 115.000 lei | 48.723 lei | 1 | 61.178 lei | 7.174 lei | 54.004 lei |
| 2018 | 86.385 lei | 55.805 lei | — | 53.281 lei | 0 lei | 53.281 lei |
| 2017 | 56.740 lei | 38.901 lei | — | 19.256 lei | 21.780 lei | -2.524 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 34.385 lei | 75.810 lei | -41.425 lei |
| 2015 | — | -5.880 lei | — | 34.384 lei | 75.809 lei | -41.425 lei |
| 2014 | 0 lei | -12.745 lei | 0 | 34.850 lei | 70.396 lei | -35.546 lei |
| 2013 | 0 lei | -17.389 lei | 0 | 28.793 lei | 51.594 lei | -22.801 lei |
| 2012 | 4.823 lei | -13.942 lei | 0 | 24.621 lei | 30.032 lei | -5.411 lei |
| 2011 | 42.960 lei | 891 lei | 0 | 16.530 lei | 8.000 lei | 8.530 lei |
| 2010 | 26.069 lei | 3.816 lei | — | 9.017 lei | 1.378 lei | 7.639 lei |
| 2009 | 19.873 lei | 3.623 lei | — | 4.172 lei | 349 lei | 3.823 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.500 lei
- Venituri totale
- 165.930 lei
- Cheltuieli totale
- 132.963 lei
- Profit brut
- 32.967 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.341 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 813 lei
- Active circulante
- 49.899 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.777 lei
- Datorii
- 19.088 lei
- Capitaluri
- 31.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.000 lei
- Venituri totale
- 169.153 lei
- Cheltuieli totale
- 143.619 lei
- Profit brut
- 25.534 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.096 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.559 lei
- Active circulante
- 46.626 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.619 lei
- Datorii
- 19.726 lei
- Capitaluri
- 30.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.000 lei
- Venituri totale
- 165.570 lei
- Cheltuieli totale
- 89.237 lei
- Profit brut
- 76.333 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.564 lei
- Active circulante
- 95.346 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 95.346 lei
- Datorii
- 19.938 lei
- Capitaluri
- 77.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.300 lei
- Venituri totale
- 174.826 lei
- Cheltuieli totale
- 98.028 lei
- Profit brut
- 76.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.731 lei
- Active circulante
- 85.555 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.555 lei
- Datorii
- 14.991 lei
- Capitaluri
- 75.295 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.300 lei
- Venituri totale
- 154.410 lei
- Cheltuieli totale
- 128.451 lei
- Profit brut
- 25.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.875 lei
- Active circulante
- 39.750 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.713 lei
- Datorii
- 10.327 lei
- Capitaluri
- 36.298 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.800 lei
- Venituri totale
- 139.866 lei
- Cheltuieli totale
- 92.622 lei
- Profit brut
- 47.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.879 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.981 lei
- Active circulante
- 59.894 lei
- Stocuri
- 39 lei
- Creanțe
- 307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.548 lei
- Datorii
- 12.992 lei
- Capitaluri
- 55.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.000 lei
- Venituri totale
- 115.058 lei
- Cheltuieli totale
- 64.035 lei
- Profit brut
- 51.023 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.520 lei
- Active circulante
- 49.658 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.351 lei
- Datorii
- 7.174 lei
- Capitaluri
- 54.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.385 lei
- Venituri totale
- 86.408 lei
- Cheltuieli totale
- 27.960 lei
- Profit brut
- 58.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.805 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.137 lei
- Active circulante
- 36.144 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.763 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.381 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 53.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.740 lei
- Venituri totale
- 56.740 lei
- Cheltuieli totale
- 16.136 lei
- Profit brut
- 40.604 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.901 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.921 lei
- Active circulante
- 12.335 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.241 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.094 lei
- Datorii
- 21.780 lei
- Capitaluri
- -2.524 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.797 lei
- Active circulante
- 26.588 lei
- Stocuri
- 8.241 lei
- Creanțe
- 18.312 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35 lei
- Datorii
- 75.810 lei
- Capitaluri
- -41.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.880 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.880 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.880 lei
- Active imobilizate
- 7.797 lei
- Active circulante
- 26.587 lei
- Stocuri
- 8.240 lei
- Creanțe
- 18.312 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35 lei
- Datorii
- 75.809 lei
- Capitaluri
- -41.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.745 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.745 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.745 lei
- Active imobilizate
- 8.036 lei
- Active circulante
- 26.814 lei
- Stocuri
- 8.240 lei
- Creanțe
- 18.294 lei
- Casa și conturi la bănci
- 280 lei
- Datorii
- 70.396 lei
- Capitaluri
- -35.546 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 17.389 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.389 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.389 lei
- Active imobilizate
- 5.279 lei
- Active circulante
- 23.514 lei
- Stocuri
- 7.014 lei
- Creanțe
- 16.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54 lei
- Datorii
- 51.594 lei
- Capitaluri
- -22.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.823 lei
- Venituri totale
- 4.824 lei
- Cheltuieli totale
- 18.766 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.942 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.942 lei
- Active imobilizate
- 6.232 lei
- Active circulante
- 18.389 lei
- Stocuri
- 4.484 lei
- Creanțe
- 13.774 lei
- Casa și conturi la bănci
- 131 lei
- Datorii
- 30.032 lei
- Capitaluri
- -5.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 42.960 lei
- Venituri totale
- 43.012 lei
- Cheltuieli totale
- 40.964 lei
- Profit brut
- 2.048 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 891 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.184 lei
- Active circulante
- 9.346 lei
- Stocuri
- 2.019 lei
- Creanțe
- 6.739 lei
- Casa și conturi la bănci
- 588 lei
- Datorii
- 8.000 lei
- Capitaluri
- 8.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.069 lei
- Venituri totale
- 26.069 lei
- Cheltuieli totale
- 20.446 lei
- Profit brut
- 5.623 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 3.816 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 37 lei
- Active circulante
- 8.980 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.980 lei
- Datorii
- 1.378 lei
- Capitaluri
- 7.639 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.873 lei
- Venituri totale
- 19.873 lei
- Cheltuieli totale
- 15.522 lei
- Profit brut
- 4.351 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 3.623 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 340 lei
- Active circulante
- 3.832 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.832 lei
- Datorii
- 349 lei
- Capitaluri
- 3.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Reactivată fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
Înregistrări mai vechi (8)
2015
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înregistrare în scopuri de TVA
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009