NICODANY SERV LOGISTIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Leordeni, Comuna Leordeni, înmatriculată la 12 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- NICODANY SERV LOGISTIC S.R.L.
- CUI
- 40771764
- Nr. înmatriculare
- J3/853/2019
- EUID
- ROONRC.J3/853/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 345, C4, Sat Leordeni, Comuna Leordeni, Argeș
- Localitate
- Sat Leordeni, Comuna Leordeni, Argeș
- Cod poștal
- 117410
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRĂGULESCU NICOLAE-DAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 145 din 339 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Argeș, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 11.123 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189.662 lei | 47.723 lei | 1 | 84.159 lei | 41.649 lei | 42.910 lei |
| 2024 | 94.802 lei | -4.846 lei | 1 | 43.830 lei | 49.375 lei | -4.813 lei |
| 2023 | 83.669 lei | -6.814 lei | 1 | 29.901 lei | 30.329 lei | 32 lei |
| 2022 | 95.305 lei | 6.606 lei | 1 | 39.388 lei | 32.679 lei | 6.846 lei |
| 2021 | 121.357 lei | 20.791 lei | 1 | 61.491 lei | 1.969 lei | 59.659 lei |
| 2020 | 138.404 lei | 38.628 lei | 1 | 44.347 lei | 5.479 lei | 38.868 lei |
| 2019 | 56.665 lei | 11.962 lei | 1 | 31.131 lei | 19.029 lei | 12.162 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.662 lei
- Venituri totale
- 189.784 lei
- Cheltuieli totale
- 140.201 lei
- Profit brut
- 49.583 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.656 lei
- Active circulante
- 80.503 lei
- Stocuri
- 8.992 lei
- Creanțe
- 13.135 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.376 lei
- Datorii
- 41.649 lei
- Capitaluri
- 42.910 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.802 lei
- Venituri totale
- 95.018 lei
- Cheltuieli totale
- 98.914 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.896 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.846 lei
- Active imobilizate
- 7.205 lei
- Active circulante
- 36.625 lei
- Stocuri
- 7.327 lei
- Creanțe
- 505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.793 lei
- Datorii
- 49.375 lei
- Capitaluri
- -4.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.669 lei
- Venituri totale
- 83.674 lei
- Cheltuieli totale
- 89.777 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.103 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.814 lei
- Active imobilizate
- 2.510 lei
- Active circulante
- 27.391 lei
- Stocuri
- 1.118 lei
- Creanțe
- 505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.768 lei
- Datorii
- 30.329 lei
- Capitaluri
- 32 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.305 lei
- Venituri totale
- 95.305 lei
- Cheltuieli totale
- 87.795 lei
- Profit brut
- 7.510 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.195 lei
- Active circulante
- 36.193 lei
- Stocuri
- 1.713 lei
- Creanțe
- 505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.975 lei
- Datorii
- 32.679 lei
- Capitaluri
- 6.846 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.357 lei
- Venituri totale
- 121.357 lei
- Cheltuieli totale
- 99.499 lei
- Profit brut
- 21.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.146 lei
- Active circulante
- 57.345 lei
- Stocuri
- 4.278 lei
- Creanțe
- 505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.562 lei
- Datorii
- 1.969 lei
- Capitaluri
- 59.659 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 138.404 lei
- Venituri totale
- 138.404 lei
- Cheltuieli totale
- 98.492 lei
- Profit brut
- 39.912 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.628 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.227 lei
- Active circulante
- 39.120 lei
- Stocuri
- 3.735 lei
- Creanțe
- 300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.085 lei
- Datorii
- 5.479 lei
- Capitaluri
- 38.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.665 lei
- Venituri totale
- 56.665 lei
- Cheltuieli totale
- 43.983 lei
- Profit brut
- 12.682 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.962 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.024 lei
- Active circulante
- 25.107 lei
- Stocuri
- 8.110 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.997 lei
- Datorii
- 19.029 lei
- Capitaluri
- 12.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului