NICO SI ILIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Boz, Comuna Doștat, înmatriculată la 7 decembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- NICO SI ILIE S.R.L.
- CUI
- 49243371
- Nr. înmatriculare
- J1/1238/2023
- EUID
- ROONRC.J1/1238/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 decembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 192, Sat Boz, Comuna Doștat, Alba
- Localitate
- Sat Boz, Comuna Doștat, Alba
- Cod poștal
- 517276
Contact
- Telefon
- 0754 360 039
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 18 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.12.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- POPA ILIE — administrator
- POPA IULIANA NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 194 din 377 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Alba, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 3.625 din 10.678 în tot județul, și locul 4.270 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 396.785 lei | 19.982 lei | 1 | 171.383 lei | 148.312 lei | 23.071 lei |
| 2024 | 298.577 lei | 11.792 lei | 1 | 133.731 lei | 119.530 lei | 14.201 lei |
| 2023 | 2.600 lei | 2.209 lei | — | 21.101 lei | 18.692 lei | 2.409 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 396.785 lei
- Venituri totale
- 397.564 lei
- Cheltuieli totale
- 370.596 lei
- Profit brut
- 26.968 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.982 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 171.383 lei
- Stocuri
- 93.045 lei
- Creanțe
- 40.083 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.255 lei
- Datorii
- 148.312 lei
- Capitaluri
- 23.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.577 lei
- Venituri totale
- 301.420 lei
- Cheltuieli totale
- 286.255 lei
- Profit brut
- 15.165 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 133.731 lei
- Stocuri
- 123.848 lei
- Creanțe
- 6.514 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.369 lei
- Datorii
- 119.530 lei
- Capitaluri
- 14.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.600 lei
- Venituri totale
- 2.600 lei
- Cheltuieli totale
- 391 lei
- Profit brut
- 2.209 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.209 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 20.973 lei
- Stocuri
- 19.776 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.197 lei
- Datorii
- 18.692 lei
- Capitaluri
- 2.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului