NICO AS AVANTAJ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgoviște, înmatriculată la 30 iunie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- NICO AS AVANTAJ S.R.L.
- CUI
- 34719362
- Nr. înmatriculare
- J2015000429153
- EUID
- ROONRC.J2015000429153
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 iunie 2015
Sediu social
- Adresă
- BUCOVINEI, nr. 4, bl. 46, sc. B, ap. 24, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Cod poștal
- 130076
Contact
- Telefon
- 0722 883 939
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.06.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUFU NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 218 din 230 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Dâmbovița, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 10.016 din 10.671 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 38%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.941 lei | -28.011 lei | — | 84.755 lei | 44.903 lei | 39.852 lei |
| 2024 | 9.609 lei | -27.994 lei | — | 112.736 lei | 44.873 lei | 67.863 lei |
| 2023 | 20.702 lei | -5.540 lei | — | 140.710 lei | 44.853 lei | 95.857 lei |
| 2022 | 54.716 lei | 24.330 lei | — | 178.108 lei | 76.711 lei | 101.397 lei |
| 2021 | 51.101 lei | 19.642 lei | — | 165.764 lei | 48.697 lei | 117.067 lei |
| 2020 | 46.322 lei | 21.787 lei | — | 145.954 lei | 48.529 lei | 97.425 lei |
| 2019 | 62.566 lei | 29.846 lei | 1 | 146.935 lei | 41.451 lei | 105.484 lei |
| 2018 | 68.582 lei | 55.129 lei | — | 96.666 lei | 1.028 lei | 95.638 lei |
| 2017 | 46.402 lei | 20.463 lei | — | 39.229 lei | 908 lei | 40.310 lei |
| 2016 | 48.760 lei | 1.075 lei | — | 18.635 lei | 777 lei | 19.847 lei |
| 2015 | 38.680 lei | 18.772 lei | — | 19.403 lei | 631 lei | 18.772 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.941 lei
- Venituri totale
- 11.002 lei
- Cheltuieli totale
- 39.013 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.011 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.011 lei
- Active imobilizate
- 11.472 lei
- Active circulante
- 73.283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.776 lei
- Datorii
- 44.903 lei
- Capitaluri
- 39.852 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.609 lei
- Venituri totale
- 9.609 lei
- Cheltuieli totale
- 37.603 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.994 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.994 lei
- Active imobilizate
- 31.139 lei
- Active circulante
- 81.597 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.090 lei
- Datorii
- 44.873 lei
- Capitaluri
- 67.863 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.702 lei
- Venituri totale
- 25.435 lei
- Cheltuieli totale
- 30.975 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.540 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.540 lei
- Active imobilizate
- 50.805 lei
- Active circulante
- 89.905 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.398 lei
- Datorii
- 44.853 lei
- Capitaluri
- 95.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (Rev.2, recodificat în 4933, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului