Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiuneInactivă fiscal

NICO & ALEX SERVICE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, înmatriculată la 20 aprilie 2018.

Identitate

Denumire legală
NICO & ALEX SERVICE S.R.L.
CUI
39224178
Nr. înmatriculare
J52/265/2018
EUID
ROONRC.J52/265/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
20 aprilie 2018

Sediu social

Adresă
Principală, nr. 123, Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu
Cod poștal
87240

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
  • sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
da (din 29 mai)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 20.04.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • PĂUN NICOLETA MARILENA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
267 mii lei02018: 53 mii lei2019: 267 mii lei2020: 50 mii lei201820192020
Rezultat net
52 mii lei02018: 13 mii lei2019: 52 mii lei2020: 12 mii lei201820192020

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu; ultimul an depus este 2020.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202049.713 lei11.947 lei1113.257 lei38.954 lei74.303 lei
2019266.564 lei51.533 lei177.645 lei15.290 lei62.355 lei
201853.313 lei12.574 lei44.168 lei31.394 lei12.774 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
49.713 lei
Venituri totale
54.713 lei
Cheltuieli totale
41.442 lei
Profit brut
13.271 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
11.947 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
113.257 lei
Stocuri
75.522 lei
Creanțe
1.312 lei
Casa și conturi la bănci
36.423 lei
Datorii
38.954 lei
Capitaluri
74.303 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
266.564 lei
Venituri totale
266.564 lei
Cheltuieli totale
211.755 lei
Profit brut
54.809 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
51.533 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
77.645 lei
Stocuri
27.185 lei
Creanțe
399 lei
Casa și conturi la bănci
50.061 lei
Datorii
15.290 lei
Capitaluri
62.355 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
53.313 lei
Venituri totale
57.813 lei
Cheltuieli totale
45.239 lei
Profit brut
12.574 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.574 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
44.168 lei
Stocuri
34.614 lei
Creanțe
2.350 lei
Casa și conturi la bănci
7.204 lei
Datorii
31.394 lei
Capitaluri
12.774 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

  • 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
  • 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)

Istoric

Stare
  • sediu expirat (8 iul → prezent)
  • funcțiune (8 iul → prezent)

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Stare la registrul comerțului: funcțiune
  2. 2023

    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  3. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  4. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  5. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑