NICE TO MEAT YOU TWO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gilău, Comuna Gilău, înmatriculată la 18 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- NICE TO MEAT YOU TWO S.R.L.
- CUI
- 44292918
- Nr. înmatriculare
- J12/2419/2021
- EUID
- ROONRC.J12/2419/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- GILĂU, nr. 1311C, ap. 1, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Localitate
- Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Cod poștal
- 407310
Contact
- Telefon
- 0745 144 843
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRAINIC GHEORGHE-ANDREI — administrator
- NONN PETER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 650 lei | — | 3.655 lei | 29.876 lei | -26.221 lei |
| 2024 | — | -1.793 lei | 1 | 3.621 lei | 30.492 lei | -26.871 lei |
| 2023 | 23.754 lei | -87.037 lei | 1 | 2.684 lei | 27.763 lei | -25.079 lei |
| 2022 | 311.655 lei | 80.738 lei | 1 | 75.924 lei | 13.965 lei | 61.959 lei |
| 2021 | 222.436 lei | 44.178 lei | 1 | 48.879 lei | 4.501 lei | 44.378 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 906 lei
- Cheltuieli totale
- 132 lei
- Profit brut
- 774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 175 lei
- Datorii
- 29.876 lei
- Capitaluri
- -26.221 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.793 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.793 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.793 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.621 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 175 lei
- Datorii
- 30.492 lei
- Capitaluri
- -26.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.754 lei
- Venituri totale
- 23.754 lei
- Cheltuieli totale
- 110.762 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 87.008 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 87.037 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.684 lei
- Stocuri
- -872 lei
- Creanțe
- 3.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 327 lei
- Datorii
- 27.763 lei
- Capitaluri
- -25.079 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 311.655 lei
- Venituri totale
- 311.655 lei
- Cheltuieli totale
- 227.696 lei
- Profit brut
- 83.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.738 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 179 lei
- Active circulante
- 75.745 lei
- Stocuri
- 21.543 lei
- Creanțe
- 46.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.952 lei
- Datorii
- 13.965 lei
- Capitaluri
- 61.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.436 lei
- Venituri totale
- 222.436 lei
- Cheltuieli totale
- 176.813 lei
- Profit brut
- 45.623 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 660 lei
- Active circulante
- 48.219 lei
- Stocuri
- 17.886 lei
- Creanțe
- 34 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.299 lei
- Datorii
- 4.501 lei
- Capitaluri
- 44.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului