NICA DANIEL-GEORGIAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bentu, Comuna Gălbinași, înmatriculată la 3 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NICA DANIEL-GEORGIAN S.R.L.
- CUI
- 45576438
- Nr. înmatriculare
- J2022000157104
- EUID
- ROONRC.J2022000157104
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- CUIBUL BERZEI, nr. 315, Sat Bentu, Comuna Gălbinași, Buzău
- Localitate
- Sat Bentu, Comuna Gălbinași, Buzău
- Cod poștal
- 127241
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICA DANIEL-GEORGIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 72 din 116 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Buzău, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 5.747 din 10.304 în tot județul, și locul 3.834 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 115%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176.376 lei | -27.032 lei | 1 | 46.997 lei | 105.205 lei | -58.208 lei |
| 2024 | 82.055 lei | -18.912 lei | 1 | 13.746 lei | 44.922 lei | -31.176 lei |
| 2023 | 19.870 lei | -21.043 lei | 1 | 5.490 lei | 17.753 lei | -12.263 lei |
| 2022 | 71.403 lei | 8.580 lei | 1 | 9.055 lei | 275 lei | 8.780 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 176.376 lei
- Venituri totale
- 176.406 lei
- Cheltuieli totale
- 203.438 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.032 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.032 lei
- Active imobilizate
- 236 lei
- Active circulante
- 46.761 lei
- Stocuri
- 702 lei
- Creanțe
- 37.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.111 lei
- Datorii
- 105.205 lei
- Capitaluri
- -58.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.055 lei
- Venituri totale
- 82.105 lei
- Cheltuieli totale
- 101.017 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.912 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.912 lei
- Active imobilizate
- 236 lei
- Active circulante
- 13.510 lei
- Stocuri
- 783 lei
- Creanțe
- 88 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.639 lei
- Datorii
- 44.922 lei
- Capitaluri
- -31.176 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.870 lei
- Venituri totale
- 19.870 lei
- Cheltuieli totale
- 40.913 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.043 lei
- Active imobilizate
- 236 lei
- Active circulante
- 5.254 lei
- Stocuri
- 760 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.494 lei
- Datorii
- 17.753 lei
- Capitaluri
- -12.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.403 lei
- Venituri totale
- 71.403 lei
- Cheltuieli totale
- 62.823 lei
- Profit brut
- 8.580 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.580 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 236 lei
- Active circulante
- 8.819 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.819 lei
- Datorii
- 275 lei
- Capitaluri
- 8.780 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului