NEWMAR INSTAL CNS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cârcea, Comuna Cârcea, înmatriculată la 23 ianuarie 2020.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- NEWMAR INSTAL CNS S.R.L.
- CUI
- 42151793
- Nr. înmatriculare
- J16/117/2020
- EUID
- ROONRC.J16/117/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- PLAIULUI, nr. 18, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
- Localitate
- Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
- Cod poștal
- 207206
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- BANU MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 10.300 lei | 405 lei | 1 | 1.897 lei | 3.794 lei | -1.897 lei |
| 2021 | 49.817 lei | -4.671 lei | 3 | 1.967 lei | 4.268 lei | -2.301 lei |
| 2020 | 135.649 lei | 2.170 lei | 3 | 12.296 lei | 9.926 lei | 2.370 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.300 lei
- Venituri totale
- 10.300 lei
- Cheltuieli totale
- 9.586 lei
- Profit brut
- 714 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 405 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2 lei
- Active circulante
- 1.895 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.308 lei
- Casa și conturi la bănci
- 587 lei
- Datorii
- 3.794 lei
- Capitaluri
- -1.897 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.817 lei
- Venituri totale
- 49.817 lei
- Cheltuieli totale
- 53.785 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.968 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.671 lei
- Active imobilizate
- 28 lei
- Active circulante
- 1.939 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.308 lei
- Casa și conturi la bănci
- 631 lei
- Datorii
- 4.268 lei
- Capitaluri
- -2.301 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 135.649 lei
- Venituri totale
- 135.649 lei
- Cheltuieli totale
- 132.226 lei
- Profit brut
- 3.423 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 2.170 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 55 lei
- Active circulante
- 12.241 lei
- Stocuri
- 317 lei
- Creanțe
- 1.291 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.633 lei
- Datorii
- 9.926 lei
- Capitaluri
- 2.370 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului