NEWGEN EURO EXPERTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, înmatriculată la 31 iulie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- NEWGEN EURO EXPERTS S.R.L.
- CUI
- 39692837
- Nr. înmatriculare
- J23/3596/2018
- EUID
- ROONRC.J23/3596/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 iulie 2018
Sediu social
- Adresă
- 17, nr. 20, Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Localitate
- Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Cod poștal
- 77005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.07.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂNASE ANTONIA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 52 din 230 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6622, județul Ilfov, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 19.727 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277.237 lei | 164.186 lei | 1 | 465.530 lei | 298.267 lei | 167.263 lei |
| 2024 | — | -76.452 lei | 1 | 324.715 lei | 321.637 lei | 3.078 lei |
| 2023 | — | -87.529 lei | 1 | 516.099 lei | 356.569 lei | 159.530 lei |
| 2022 | 271.575 lei | 166.378 lei | 1 | 607.371 lei | 360.312 lei | 247.059 lei |
| 2021 | 147.461 lei | 40.241 lei | 1 | 566.857 lei | 486.176 lei | 80.681 lei |
| 2020 | 362.441 lei | 237.519 lei | 1 | 536.186 lei | 376.442 lei | 159.744 lei |
| 2019 | 30.817 lei | -88.215 lei | 1 | 285.983 lei | 363.758 lei | -77.775 lei |
| 2018 | 410.683 lei | 381.457 lei | — | 386.412 lei | 4.755 lei | 381.657 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.237 lei
- Venituri totale
- 277.237 lei
- Cheltuieli totale
- 96.736 lei
- Profit brut
- 180.501 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.475 lei
- Active circulante
- 426.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 271.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154.480 lei
- Datorii
- 298.267 lei
- Capitaluri
- 167.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.783 lei
- Cheltuieli totale
- 80.235 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 76.452 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 76.452 lei
- Active imobilizate
- 14.459 lei
- Active circulante
- 310.256 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 271.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.681 lei
- Datorii
- 321.637 lei
- Capitaluri
- 3.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 11.111 lei
- Cheltuieli totale
- 98.640 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 87.529 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 87.529 lei
- Active imobilizate
- 43.375 lei
- Active circulante
- 472.724 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 271.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.149 lei
- Datorii
- 356.569 lei
- Capitaluri
- 159.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 6629 · Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului