NEW'S STORE TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 23 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- NEW'S STORE TEAM S.R.L.
- CUI
- 40208753
- Nr. înmatriculare
- J17/1742/2018
- EUID
- ROONRC.J17/1742/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- GALAȚII NOI, nr. 1, bl. L1, sc. 3, ap. 41, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800422
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEACȘU IRINA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 43 din 88 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Galați, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 4.896 din 13.829 în tot județul, și locul 1.935 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 346.583 lei | 21.696 lei | 4 | 179.882 lei | 158.053 lei | 21.936 lei |
| 2024 | 564.897 lei | 39.650 lei | 7 | 263.603 lei | 223.934 lei | 39.890 lei |
| 2023 | 512.903 lei | 69.736 lei | 6 | 168.687 lei | 98.711 lei | 69.976 lei |
| 2022 | 406.391 lei | 76.688 lei | 6 | 155.290 lei | 78.362 lei | 76.928 lei |
| 2021 | 384.452 lei | 80.660 lei | 6 | 161.445 lei | 80.545 lei | 80.900 lei |
| 2020 | 298.668 lei | 38.851 lei | 5 | 126.664 lei | 87.573 lei | 39.091 lei |
| 2019 | 328.642 lei | 71.567 lei | 5 | 95.857 lei | 24.090 lei | 71.767 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 346.583 lei
- Venituri totale
- 350.583 lei
- Cheltuieli totale
- 324.294 lei
- Profit brut
- 26.289 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.050 lei
- Active circulante
- 107.832 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.901 lei
- Datorii
- 158.053 lei
- Capitaluri
- 21.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 564.897 lei
- Venituri totale
- 564.903 lei
- Cheltuieli totale
- 514.012 lei
- Profit brut
- 50.891 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.802 lei
- Active circulante
- 168.801 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 78.669 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.132 lei
- Datorii
- 223.934 lei
- Capitaluri
- 39.890 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 512.903 lei
- Venituri totale
- 512.910 lei
- Cheltuieli totale
- 438.148 lei
- Profit brut
- 74.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.736 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 168.687 lei
- Stocuri
- 327 lei
- Creanțe
- 50.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117.855 lei
- Datorii
- 98.711 lei
- Capitaluri
- 69.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 406.391 lei
- Venituri totale
- 406.391 lei
- Cheltuieli totale
- 325.719 lei
- Profit brut
- 80.672 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.688 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 155.290 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.488 lei
- Datorii
- 78.362 lei
- Capitaluri
- 76.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 384.452 lei
- Venituri totale
- 384.452 lei
- Cheltuieli totale
- 300.332 lei
- Profit brut
- 84.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 161.445 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.082 lei
- Datorii
- 80.545 lei
- Capitaluri
- 80.900 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.668 lei
- Venituri totale
- 298.668 lei
- Cheltuieli totale
- 257.039 lei
- Profit brut
- 41.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 126.664 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.661 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.003 lei
- Datorii
- 87.573 lei
- Capitaluri
- 39.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 328.642 lei
- Venituri totale
- 328.642 lei
- Cheltuieli totale
- 253.789 lei
- Profit brut
- 74.853 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 95.857 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.358 lei
- Datorii
- 24.090 lei
- Capitaluri
- 71.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului