NEW FOOD FOR YOU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 noiembrie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- NEW FOOD FOR YOU SRL
- CUI
- 29326189
- Nr. înmatriculare
- J2011013407407
- EUID
- ROONRC.J2011013407407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 noiembrie 2011
Sediu social
- Adresă
- ION MIHALACHE, nr. 156, bl. 4 PRIM, sc. A, et. 2, ap. 10, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11211
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 23 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 03.10.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SECĂREANU CONSTANTI-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2015.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | -577 lei | — | 34.834 lei | 57.036 lei | -22.191 lei |
| 2014 | 28.902 lei | -15.628 lei | 1 | 38.885 lei | 60.522 lei | -21.614 lei |
| 2013 | 60.412 lei | -6.654 lei | 2 | 45.141 lei | 51.295 lei | -5.986 lei |
| 2012 | 84.519 lei | 468 lei | 3 | 55.334 lei | 54.666 lei | 668 lei |
Toți indicatorii
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 577 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 577 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 577 lei
- Active imobilizate
- 6.744 lei
- Active circulante
- 28.090 lei
- Stocuri
- 414 lei
- Creanțe
- 27.445 lei
- Casa și conturi la bănci
- 231 lei
- Datorii
- 57.036 lei
- Capitaluri
- -22.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.902 lei
- Venituri totale
- 35.688 lei
- Cheltuieli totale
- 50.246 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.558 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.628 lei
- Active imobilizate
- 6.744 lei
- Active circulante
- 32.141 lei
- Stocuri
- 414 lei
- Creanțe
- 27.445 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.282 lei
- Datorii
- 60.522 lei
- Capitaluri
- -21.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 60.412 lei
- Venituri totale
- 60.500 lei
- Cheltuieli totale
- 65.590 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.090 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.654 lei
- Active imobilizate
- 12.969 lei
- Active circulante
- 32.172 lei
- Stocuri
- 414 lei
- Creanțe
- 31.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 528 lei
- Datorii
- 51.295 lei
- Capitaluri
- -5.986 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 84.519 lei
- Venituri totale
- 84.520 lei
- Cheltuieli totale
- 83.911 lei
- Profit brut
- 609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.194 lei
- Active circulante
- 36.140 lei
- Stocuri
- 384 lei
- Creanțe
- 31.848 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.908 lei
- Datorii
- 54.666 lei
- Capitaluri
- 668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
2011
- Înmatriculare la registrul comerțului