NEW EUROPE TRADING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 4 ianuarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- NEW EUROPE TRADING SRL
- CUI
- 35371974
- Nr. înmatriculare
- J2016000002409
- EUID
- ROONRC.J2016000002409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 ianuarie 2016
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE PETRAȘCU, nr. 51, bl. PM54, sc. B, et. 6, ap. 101, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31592
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.01.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KIZIL OMRUYE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.257 lei | — | 14.634 lei | 28.843 lei | -14.130 lei |
| 2024 | — | -8.113 lei | — | 15.646 lei | 23.757 lei | -7.873 lei |
| 2023 | — | 152.359 lei | — | 153.942 lei | 1.740 lei | 152.599 lei |
| 2022 | — | 81.804 lei | 1 | 150.681 lei | 41.071 lei | 109.610 lei |
| 2021 | 13.900 lei | -51.436 lei | 1 | 138.196 lei | 36.707 lei | 101.489 lei |
| 2020 | 59.602 lei | 40.863 lei | — | 226.071 lei | 31.042 lei | 195.029 lei |
| 2019 | 208.689 lei | 149.732 lei | 1 | 365.702 lei | 32.595 lei | 333.107 lei |
| 2018 | 184.663 lei | 75.564 lei | 1 | 199.395 lei | 16.224 lei | 183.375 lei |
| 2017 | 141.629 lei | 60.169 lei | — | 109.755 lei | 2.435 lei | 107.812 lei |
| 2016 | 112.607 lei | 47.443 lei | — | 48.518 lei | 929 lei | 47.643 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.257 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.257 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.257 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.634 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.406 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.228 lei
- Datorii
- 28.843 lei
- Capitaluri
- -14.130 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3 lei
- Cheltuieli totale
- 8.116 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.113 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.113 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.646 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.406 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240 lei
- Datorii
- 23.757 lei
- Capitaluri
- -7.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 163.957 lei
- Cheltuieli totale
- 9.998 lei
- Profit brut
- 153.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 152.359 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 153.942 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 114.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.276 lei
- Datorii
- 1.740 lei
- Capitaluri
- 152.599 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 163.386 lei
- Cheltuieli totale
- 81.582 lei
- Profit brut
- 81.804 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.804 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150.681 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 143.751 lei
- Datorii
- 41.071 lei
- Capitaluri
- 109.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.900 lei
- Venituri totale
- 15.704 lei
- Cheltuieli totale
- 66.983 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 51.279 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.436 lei
- Active imobilizate
- 6.930 lei
- Active circulante
- 131.266 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 131.266 lei
- Datorii
- 36.707 lei
- Capitaluri
- 101.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.602 lei
- Venituri totale
- 59.602 lei
- Cheltuieli totale
- 18.188 lei
- Profit brut
- 41.414 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.863 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.419 lei
- Active circulante
- 222.652 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 222.652 lei
- Datorii
- 31.042 lei
- Capitaluri
- 195.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.689 lei
- Venituri totale
- 208.689 lei
- Cheltuieli totale
- 56.800 lei
- Profit brut
- 151.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 149.732 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.339 lei
- Active circulante
- 353.363 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 353.363 lei
- Datorii
- 32.595 lei
- Capitaluri
- 333.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.663 lei
- Venituri totale
- 184.663 lei
- Cheltuieli totale
- 106.671 lei
- Profit brut
- 77.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.353 lei
- Active circulante
- 175.042 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.490 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171.552 lei
- Datorii
- 16.224 lei
- Capitaluri
- 183.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.629 lei
- Venituri totale
- 141.629 lei
- Cheltuieli totale
- 77.211 lei
- Profit brut
- 64.418 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.169 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.366 lei
- Active circulante
- 73.389 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.366 lei
- Datorii
- 2.435 lei
- Capitaluri
- 107.812 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.607 lei
- Venituri totale
- 112.607 lei
- Cheltuieli totale
- 61.785 lei
- Profit brut
- 50.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.495 lei
- Active circulante
- 38.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.023 lei
- Datorii
- 929 lei
- Capitaluri
- 47.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7734 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport pe apă (CAEN Rev.2)
- 7735 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport aerian (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8553 · Școli de conducere (pilotaj) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului