NEW DENTAL EXPERT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bădeni, Comuna Stoenești, înmatriculată la 15 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NEW DENTAL EXPERT S.R.L.
- CUI
- 45974891
- Nr. înmatriculare
- J2022000907039
- EUID
- ROONRC.J2022000907039
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 73A, et. 1, Sat Bădeni, Comuna Stoenești, Argeș
- Localitate
- Sat Bădeni, Comuna Stoenești, Argeș
- Cod poștal
- 117676
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OANCEA MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 282 din 399 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Argeș, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 12.848 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.961 lei | 39.465 lei | 1 | 46.919 lei | 7.214 lei | 39.705 lei |
| 2024 | 119.708 lei | 18.428 lei | 1 | 20.200 lei | 6.351 lei | 13.849 lei |
| 2023 | 144.911 lei | 5.134 lei | 1 | 26.296 lei | 20.922 lei | 5.374 lei |
| 2022 | 47.217 lei | 6.392 lei | 1 | 20.177 lei | 13.585 lei | 6.592 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.961 lei
- Venituri totale
- 126.963 lei
- Cheltuieli totale
- 83.765 lei
- Profit brut
- 43.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.465 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.575 lei
- Active circulante
- 32.344 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.292 lei
- Datorii
- 7.214 lei
- Capitaluri
- 39.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.708 lei
- Venituri totale
- 119.715 lei
- Cheltuieli totale
- 97.767 lei
- Profit brut
- 21.948 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.428 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.149 lei
- Datorii
- 6.351 lei
- Capitaluri
- 13.849 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 144.911 lei
- Venituri totale
- 151.721 lei
- Cheltuieli totale
- 145.099 lei
- Profit brut
- 6.622 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.296 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.346 lei
- Datorii
- 20.922 lei
- Capitaluri
- 5.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului