NEUROPTIM PRAXIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 7 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- NEUROPTIM PRAXIS S.R.L.
- CUI
- 43014840
- Nr. înmatriculare
- J9/560/2020
- EUID
- ROONRC.J9/560/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- CĂLĂRAȘILOR, nr. 56, bl. 11, sc. C, et. 2, ap. 215, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
- Cod poștal
- 810212
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NISTOR BOGDAN-IULIAN — administrator
- NISTOR MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 104 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Brăila, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 1.317 din 6.848 în tot județul, și locul 1.862 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.108.505 lei | 876.984 lei | 2 | 896.253 lei | 19.029 lei | 877.224 lei |
| 2024 | 897.298 lei | 741.305 lei | 2 | 786.059 lei | 44.514 lei | 741.545 lei |
| 2023 | 352.839 lei | 294.170 lei | 1 | 308.308 lei | 13.898 lei | 294.410 lei |
| 2022 | 331.151 lei | 286.852 lei | 1 | 292.143 lei | 5.051 lei | 287.092 lei |
| 2021 | 225.804 lei | 212.645 lei | — | 219.645 lei | 6.760 lei | 212.885 lei |
| 2020 | 19.632 lei | 17.951 lei | — | 20.240 lei | 2.089 lei | 18.151 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.108.505 lei
- Venituri totale
- 1.116.362 lei
- Cheltuieli totale
- 206.554 lei
- Profit brut
- 909.808 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 876.984 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 896.253 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 745.674 lei
- Casa și conturi la bănci
- 150.579 lei
- Datorii
- 19.029 lei
- Capitaluri
- 877.224 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 897.298 lei
- Venituri totale
- 905.200 lei
- Cheltuieli totale
- 137.280 lei
- Profit brut
- 767.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 741.305 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 786.059 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 641.580 lei
- Casa și conturi la bănci
- 144.479 lei
- Datorii
- 44.514 lei
- Capitaluri
- 741.545 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 352.839 lei
- Venituri totale
- 352.839 lei
- Cheltuieli totale
- 55.211 lei
- Profit brut
- 297.628 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 294.170 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.949 lei
- Active circulante
- 300.359 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 147.297 lei
- Casa și conturi la bănci
- 153.062 lei
- Datorii
- 13.898 lei
- Capitaluri
- 294.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului