NEȘIU UROMED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 28 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NEȘIU UROMED S.R.L.
- CUI
- 46028166
- Nr. înmatriculare
- J2022000724025
- EUID
- ROONRC.J2022000724025
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, bl. Z24, sc. D, ap. 17, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEȘIU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 126 din 229 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Arad, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 7.263 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 97%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 237.368 lei | 100.454 lei | 1 | 706.651 lei | 605.004 lei | 101.647 lei |
| 2024 | 120.652 lei | 61.976 lei | 1 | 434.482 lei | 258.289 lei | 176.193 lei |
| 2023 | 117.166 lei | 67.030 lei | 1 | 120.619 lei | 6.402 lei | 114.217 lei |
| 2022 | 54.460 lei | 46.987 lei | 1 | 50.572 lei | 3.385 lei | 47.187 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.368 lei
- Venituri totale
- 237.372 lei
- Cheltuieli totale
- 130.131 lei
- Profit brut
- 107.241 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 542.137 lei
- Active circulante
- 164.514 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.610 lei
- Datorii
- 605.004 lei
- Capitaluri
- 101.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.652 lei
- Venituri totale
- 120.652 lei
- Cheltuieli totale
- 55.129 lei
- Profit brut
- 65.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.976 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 419.522 lei
- Active circulante
- 14.960 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.756 lei
- Datorii
- 258.289 lei
- Capitaluri
- 176.193 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.166 lei
- Venituri totale
- 117.166 lei
- Cheltuieli totale
- 48.987 lei
- Profit brut
- 68.179 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.030 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 120.619 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.257 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.362 lei
- Datorii
- 6.402 lei
- Capitaluri
- 114.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.460 lei
- Venituri totale
- 54.460 lei
- Cheltuieli totale
- 6.398 lei
- Profit brut
- 48.062 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.987 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.572 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.467 lei
- Datorii
- 3.385 lei
- Capitaluri
- 47.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului