NEODENTIS MED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Seleuș, Comuna Seleuș, înmatriculată la 10 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NEODENTIS MED S.R.L.
- CUI
- 45780984
- Nr. înmatriculare
- J2022000413020
- EUID
- ROONRC.J2022000413020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- SELEUȘ, nr. 9, Sat Seleuș, Comuna Seleuș, Arad
- Localitate
- Sat Seleuș, Comuna Seleuș, Arad
- Cod poștal
- 317290
Contact
- Telefon
- 0736 690 810
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLARI ALEXANDRU IONUȚ — administrator
- ȘANDRU FLORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 128 din 147 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Arad, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 12.274 din 14.419 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.782 lei | 23.461 lei | — | 36.061 lei | 11.969 lei | 24.092 lei |
| 2024 | — | -348 lei | — | 631 lei | 0 lei | 631 lei |
| 2023 | 1.200 lei | 779 lei | — | 1.127 lei | 148 lei | 979 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.782 lei
- Venituri totale
- 28.782 lei
- Cheltuieli totale
- 852 lei
- Profit brut
- 27.930 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.061 lei
- Stocuri
- 7.500 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.561 lei
- Datorii
- 11.969 lei
- Capitaluri
- 24.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 348 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 348 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 348 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 631 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 631 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 631 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.200 lei
- Venituri totale
- 1.200 lei
- Cheltuieli totale
- 273 lei
- Profit brut
- 927 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 779 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 577 lei
- Datorii
- 148 lei
- Capitaluri
- 979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
- 8697 · Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului