Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

NEFRO MED SUPORT S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, înmatriculată la 16 martie 2021.

Identitate

Denumire legală
NEFRO MED SUPORT S.R.L.
CUI
43918402
Nr. înmatriculare
J2021000881130
EUID
ROONRC.J2021000881130
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
16 martie 2021

Sediu social

Adresă
PODGORIEI, nr. 11, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanța

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 16.03.2021
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GHEOGHIȚĂ RALUCA-ANDREEA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
83 mii lei02021: 9 mii lei2022: 83 mii lei2023: 77 mii lei2024: 54 mii lei2025: 64 mii lei20212022202320242025
Rezultat net
18 mii lei02021: 5 mii lei2022: 14 mii lei2023: 13 mii lei2024: 17 mii lei2025: 18 mii lei20212022202320242025

Poziție în sector

Locul 418 din 488 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Constanța, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 19.773 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 19%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202564.118 lei18.282 lei19.195 lei526 lei18.669 lei
202454.080 lei17.053 lei18.568 lei1.180 lei17.388 lei
202376.819 lei13.495 lei15.751 lei1.616 lei14.135 lei
202282.685 lei13.620 lei19.416 lei776 lei18.640 lei
20219.395 lei4.820 lei05.779 lei759 lei5.020 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
64.118 lei
Venituri totale
64.118 lei
Cheltuieli totale
42.207 lei
Profit brut
21.911 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
18.282 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.667 lei
Active circulante
16.528 lei
Stocuri
Creanțe
7.137 lei
Casa și conturi la bănci
9.391 lei
Datorii
526 lei
Capitaluri
18.669 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
54.080 lei
Venituri totale
54.897 lei
Cheltuieli totale
33.537 lei
Profit brut
21.360 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
17.053 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
18.568 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
18.568 lei
Datorii
1.180 lei
Capitaluri
17.388 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
76.819 lei
Venituri totale
76.819 lei
Cheltuieli totale
60.002 lei
Profit brut
16.817 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
13.495 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
15.751 lei
Stocuri
Creanțe
4.300 lei
Casa și conturi la bănci
11.451 lei
Datorii
1.616 lei
Capitaluri
14.135 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑