NEC OIL DISTRIBUTION S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, înmatriculată la 15 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- NEC OIL DISTRIBUTION S.R.L.
- CUI
- 50078510
- Nr. înmatriculare
- J2024001681222
- EUID
- ROONRC.J2024001681222
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- Tudor Vladimirescu, nr. 2, et. 1, NR. CADASTRAL 84016, BIROUL 3, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iași
- Localitate
- Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iași
- Cod poștal
- 707307
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 15 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CHIRICA ECATERINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 11 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4612, județul Iași, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 258 din 25.162 în tot județul, și locul 5.765 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 160%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.171.004 lei | 1.364.244 lei | 2 | 4.950.464 lei | 3.380.624 lei | 1.569.840 lei |
| 2024 | 13.155.495 lei | 205.396 lei | — | 2.075.729 lei | 1.870.133 lei | 205.596 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.171.004 lei
- Venituri totale
- 34.435.261 lei
- Cheltuieli totale
- 32.899.858 lei
- Profit brut
- 1.535.403 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.364.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 464.990 lei
- Active circulante
- 4.485.474 lei
- Stocuri
- 896.881 lei
- Creanțe
- 1.933.621 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.654.972 lei
- Datorii
- 3.380.624 lei
- Capitaluri
- 1.569.840 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.155.495 lei
- Venituri totale
- 13.155.502 lei
- Cheltuieli totale
- 12.950.106 lei
- Profit brut
- 205.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.396 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 214.112 lei
- Active circulante
- 1.861.617 lei
- Stocuri
- 247.692 lei
- Creanțe
- 1.565.602 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.323 lei
- Datorii
- 1.870.133 lei
- Capitaluri
- 205.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2026) · valoare însumată de cel mult 127 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA MIROSLAVA2 atribuiri · cel mult 127 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă2 loturi
achizitie benzina - cifra octanica 95
19.942,40 lei · COMUNA MIROSLAVA · CPV 09132000-3 Benzina (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 26 februarie 2026 și 26 februarie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4681 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4689 · Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4730 · Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA