Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

NEBULUS TAXI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 11 martie 2019.

Identitate

Denumire legală
NEBULUS TAXI S.R.L.
CUI
40761698
Nr. înmatriculare
J26/677/2019
EUID
ROONRC.J26/677/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 martie 2019

Sediu social

Adresă
MĂGUREI, nr. 30, ap. 7, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Localitate
Municipiul Târgu Mureș, Mureș

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 11.03.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GRAEF JÁNOS — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
160 mii lei02019: 96 mii lei2020: 160 mii lei2021: 135 mii lei2022: 24 mii lei2023: 33 mii lei2024: 29 mii lei2025: 35 mii lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
55 mii lei0-17 mii lei2019: 43 mii lei2020: 35 mii lei2021: 55 mii lei2022: -13 mii lei2023: -6 mii lei2024: -17 mii lei2025: 494 lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 341 din 433 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Mureș, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 14.092 din 16.820 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 22%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202535.164 lei494 lei24.846 lei2.935 lei21.911 lei
202428.788 lei-17.060 lei46.579 lei162 lei46.417 lei
202332.939 lei-5.512 lei64.058 lei581 lei63.477 lei
202223.899 lei-13.395 lei189.704 lei1.115 lei88.589 lei
2021134.672 lei54.518 lei1133.215 lei1.231 lei131.984 lei
2020159.984 lei35.213 lei179.705 lei923 lei78.782 lei
201995.605 lei43.150 lei171.261 lei27.881 lei43.380 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
35.164 lei
Venituri totale
35.164 lei
Cheltuieli totale
34.578 lei
Profit brut
586 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
494 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
4.817 lei
Active circulante
20.029 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
20.029 lei
Datorii
2.935 lei
Capitaluri
21.911 lei
Capital subscris vărsat
230 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
28.788 lei
Venituri totale
33.788 lei
Cheltuieli totale
50.848 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
17.060 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
17.060 lei
Active imobilizate
8.333 lei
Active circulante
38.246 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
38.246 lei
Datorii
162 lei
Capitaluri
46.417 lei
Capital subscris vărsat
230 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
32.939 lei
Venituri totale
35.052 lei
Cheltuieli totale
40.564 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
5.512 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
5.512 lei
Active imobilizate
25.000 lei
Active circulante
39.058 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
39.058 lei
Datorii
581 lei
Capitaluri
63.477 lei
Capital subscris vărsat
230 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

  • 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑