Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

NB QUALITY SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 7 mai 2014.

Identitate

Denumire legală
NB QUALITY SRL
CUI
29507541
Nr. înmatriculare
J2/512/2014
EUID
ROONRC.J2/512/2014
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
7 mai 2014

Sediu social

Adresă
NICOLAE BĂLCESCU, nr. 14, et. P, ap. 4, Municipiul Arad, Arad
Localitate
Municipiul Arad, Arad
Cod poștal
310123

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 06.05.2014
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • BĂRBULESCU OVIDIU CONSTANTIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
10 mii lei02012: 0 lei2013: 0 lei2014: 6 mii lei2015: 10 mii lei2016: 7 mii lei2017: 5 mii lei2018: 5 mii lei2019: 5 mii lei2020: 5 mii lei2021: 5 mii lei2022: 5 mii lei2023: 5 mii lei2024: 1.400 lei2012201420162018202020222024
Rezultat net
5 mii lei0-431 lei2012: -431 lei2013: -378 lei2014: 3 mii lei2015: 5 mii lei2016: 2 mii lei2017: 131 lei2018: 86 lei2019: 71 lei2020: 35 lei2021: 12 lei2022: 2 mii lei2023: 2 mii lei2024: 1.203 lei2012201420162018202020222024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Arad; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20241.400 lei1.203 lei5.364 lei0 lei5.364 lei
20234.800 lei2.027 lei5.500 lei1.339 lei4.161 lei
20224.800 lei1.894 lei2.924 lei790 lei2.134 lei
20214.800 lei12 lei4.182 lei733 lei3.449 lei
20204.800 lei35 lei10.417 lei836 lei9.581 lei
20194.800 lei71 lei13.882 lei4.335 lei9.547 lei
20184.800 lei86 lei14.012 lei4.536 lei9.476 lei
20174.800 lei131 lei038.326 lei28.936 lei9.390 lei
20167.200 lei2.459 lei37.695 lei28.436 lei9.259 lei
20159.600 lei4.780 lei35.271 lei28.472 lei6.799 lei
20146.168 lei2.628 lei30.891 lei28.872 lei2.019 lei
20130 lei-378 lei0491 lei1.100 lei-609 lei
20120 lei-431 lei769 lei1.000 lei-231 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.400 lei
Venituri totale
1.400 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
1.400 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.203 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
5.364 lei
Stocuri
Creanțe
27 lei
Casa și conturi la bănci
5.337 lei
Datorii
0 lei
Capitaluri
5.364 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.800 lei
Venituri totale
4.800 lei
Cheltuieli totale
2.409 lei
Profit brut
2.391 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.027 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
5.500 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
5.500 lei
Datorii
1.339 lei
Capitaluri
4.161 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
4.800 lei
Venituri totale
4.872 lei
Cheltuieli totale
2.835 lei
Profit brut
2.037 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.894 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
2.924 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
2.924 lei
Datorii
790 lei
Capitaluri
2.134 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  2. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  3. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  4. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  5. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  6. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  7. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  8. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  9. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  10. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  11. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
    • Înmatriculare la registrul comerțului
  12. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA

Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑