NB NATUROVIAX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 19 iulie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- NB NATUROVIAX S.R.L.
- CUI
- 32035473
- Nr. înmatriculare
- J2013002297123
- EUID
- ROONRC.J2013002297123
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iulie 2013
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 19, ap. 18, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401023
Contact
- Telefon
- 0743 850 084
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 septembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.07.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BALEA ADRIAN SIMION — administrator
- BALEA NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -252 lei | — | 15 lei | 61.063 lei | -61.048 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 15 lei | 60.811 lei | -60.796 lei |
| 2023 | — | -18.506 lei | 1 | 15 lei | 60.811 lei | -60.796 lei |
| 2022 | — | -21.476 lei | 1 | 2.812 lei | 45.102 lei | -42.290 lei |
| 2021 | — | -20.027 lei | 1 | 469 lei | 21.283 lei | -20.814 lei |
| 2020 | — | -793 lei | 1 | 85 lei | 872 lei | -787 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 221 lei | 215 lei | 6 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 221 lei | 215 lei | 6 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 221 lei | 215 lei | 6 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 221 lei | 215 lei | 6 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | 1 | 221 lei | 215 lei | 6 lei |
| 2013 | 799 lei | -194 lei | — | 235 lei | 229 lei | 6 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 252 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 252 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 252 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 61.063 lei
- Capitaluri
- -61.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 60.811 lei
- Capitaluri
- -60.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 18.506 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.506 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.506 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 60.811 lei
- Capitaluri
- -60.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 21.476 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.476 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.476 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.812 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.812 lei
- Datorii
- 45.102 lei
- Capitaluri
- -42.290 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.027 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.027 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.027 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 469 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 469 lei
- Datorii
- 21.283 lei
- Capitaluri
- -20.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 793 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 793 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 793 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 872 lei
- Capitaluri
- -787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133 lei
- Active circulante
- 88 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 215 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133 lei
- Active circulante
- 88 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 215 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133 lei
- Active circulante
- 88 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 215 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133 lei
- Active circulante
- 88 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 215 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133 lei
- Active circulante
- 88 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 215 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 799 lei
- Venituri totale
- 799 lei
- Cheltuieli totale
- 969 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 170 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 194 lei
- Active imobilizate
- 133 lei
- Active circulante
- 102 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99 lei
- Datorii
- 229 lei
- Capitaluri
- 6 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (1)
2013
- Înmatriculare la registrul comerțului