Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

NATIVE SOUL HEALERS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Deusu, Comuna Chinteni, înmatriculată la 2 august 2006.

Identitate

Denumire legală
NATIVE SOUL HEALERS S.R.L.
CUI
18903265
Nr. înmatriculare
J2006002627122
EUID
ROONRC.J2006002627122
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
2 august 2006

Sediu social

Adresă
DEUȘU, nr. 5, Sat Deusu, Comuna Chinteni, Cluj
Cod poștal
407206

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 9 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 4 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 02.08.2006
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • VAGNER DIANA-REBECA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
651 mii lei02008: 608 mii lei2009: 651 mii lei2010: 368 mii lei2011: 337 mii lei2012: 485 mii lei2013: 442 mii lei2014: 485 mii lei2015: 0 lei2016: 221 mii lei2017: 192 mii lei2018: 236 mii lei2019: 220 mii lei2020: 218 mii lei2021: 53 mii lei2022: 45 mii lei2023: 22 mii lei2024: 20 mii lei2025: 9 mii lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
91 mii lei0-143 mii lei2008: 80 mii lei2009: -46 mii lei2010: -143 mii lei2011: -119 mii lei2012: 21 mii lei2013: 29 mii lei2014: 49 mii lei2015: 0 lei2016: -95 mii lei2017: -68 mii lei2018: 91 mii lei2019: 67 mii lei2020: 84 mii lei2021: 2 mii lei2022: 43 mii lei2023: -21 mii lei2024: 20 mii lei2025: 446 lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 252 din 289 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Cluj, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 39.340 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 55%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20258.955 lei446 lei1394.906 lei147.701 lei247.477 lei
202419.901 lei20.477 lei1367.524 lei120.765 lei247.031 lei
202321.636 lei-20.942 lei1261.755 lei35.201 lei226.554 lei
202245.348 lei43.041 lei1261.027 lei13.531 lei247.496 lei
202152.966 lei1.684 lei1255.767 lei51.312 lei204.455 lei
2020218.063 lei83.902 lei3367.430 lei191.531 lei175.899 lei
2019220.062 lei66.720 lei1300.828 lei208.831 lei91.997 lei
2018235.900 lei90.871 lei3369.968 lei344.690 lei25.278 lei
2017192.023 lei-68.403 lei2356.766 lei422.349 lei-65.583 lei
2016221.179 lei-95.379 lei4348.676 lei345.856 lei2.820 lei
20150 lei0 lei0 lei
2014485.186 lei49.285 lei4427.667 lei475.077 lei-47.410 lei
2013442.218 lei29.471 lei4283.062 lei379.757 lei-96.695 lei
2012485.324 lei21.426 lei4214.136 lei340.303 lei-126.167 lei
2011337.308 lei-119.165 lei2426.633 lei574.226 lei-147.593 lei
2010367.854 lei-142.982 lei2738.019 lei766.447 lei-28.428 lei
2009651.010 lei-45.999 lei3844.103 lei724.996 lei119.107 lei
2008607.859 lei79.949 lei21.062.039 lei816.984 lei245.055 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
8.955 lei
Venituri totale
97.106 lei
Cheltuieli totale
95.689 lei
Profit brut
1.417 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
446 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
112.851 lei
Active circulante
282.055 lei
Stocuri
7.766 lei
Creanțe
273.892 lei
Casa și conturi la bănci
397 lei
Datorii
147.701 lei
Capitaluri
247.477 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
19.901 lei
Venituri totale
98.266 lei
Cheltuieli totale
76.806 lei
Profit brut
21.460 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
20.477 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
66.154 lei
Active circulante
301.370 lei
Stocuri
13.665 lei
Creanțe
265.291 lei
Casa și conturi la bănci
22.414 lei
Datorii
120.765 lei
Capitaluri
247.031 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
21.636 lei
Venituri totale
24.221 lei
Cheltuieli totale
44.921 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
20.700 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
20.942 lei
Active imobilizate
759 lei
Active circulante
260.996 lei
Stocuri
7.619 lei
Creanțe
250.201 lei
Casa și conturi la bănci
3.176 lei
Datorii
35.201 lei
Capitaluri
226.554 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013

Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑